MCW pauzuje, Larry Drew II z życiową szansą…

Michael Carter-Williams nie zagra w dzisiejszym meczu z Pelicans z powodu zakażenia górnych dróg oddechowych. W wyjściowej piątce zastąpi go… Larry Drew II, który właśnie otrzymał drugi 10-dniowy kontrakt, z życiową szansą w gratisie. Jeszcze w niedzielę Drew II zastanawiał się, czy dostanie nową umowę, a teraz mówi: „Po pierwsze będę robił wszystko to, co robiłem i co doprowadziło mnie do tego punktu mojej kariery. Wyjdę i będę starał się prowadzić mecz, umożliwiać kolegom oddawanie rzutów z dobrych pozycji, wracać do obrony i robić wszystko inne, co może mi pomóc”.

Larry Drew II zdobywał w sześciu spotkaniach 4.7 ppg i 4.3 apg. Martwi jego słaba skuteczność (tylko 38%, chociaż trzeba przyznać, że miał kilka trudnych rzutów wymuszonych kończącym się czasem), a cieszy jego współczynnik asyst wynoszący 36.5 (co daje 4 miejsce w NBA na równi z Chrisem Paulem).

Jedna myśl na temat “MCW pauzuje, Larry Drew II z życiową szansą…

  • 26 stycznia 2015 o 23:47
    Permalink

    W sumie byłbym zaskoczony, gdyby sixers go nie zostawili. Widać, że chłopak ma potencjał być fajnym rozgrywającym. Bardziej w stylu Nasha, niż np Parkera czy Paula, ale nawet jak nie będzie pasować do koncepcji zespołu, to na pewno znajdą się na niego chętni do wymian

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *