Muscala i Simmons blisko powrotu

Ben Simmons i Mike Muscala mogą wystąpić w najbliższym meczu Sixers z Detroit Pistons. Najnowszy raport medyczny określa ich występ jako podlegający wątpliwościom. Przypomnijmy, iż Ben Simmons nie ukończył ostatniego meczu z powodu sztywniejących pleców, a Muscala pauzował od początku sezonu z powodu skręcenia kostki.

Bliski powrotu jest również Wilson Chandler, który jednak na pewno nie zagra w najbliższych dwóch meczach. Skrzydłowy Sixers musiał opuścić początek sezonu przez uraz ścięgna podkolanowego, jednak jego obciążenie na treningach jest powoli zwiększane, co zwiastuje powrót Juggernauta w najbliższym czasie.

Poza grą na dłuższy czas pozostają Zhaire Smith (operacja stopy) i Jerryd Bayless (zwichnięty staw kolanowy). Powrót Smitha jest szacowany na koniec roku, a Baylessa – na początek grudnia.

4 myśli na temat “Muscala i Simmons blisko powrotu

 • 23 października 2018 o 11:21
  Permalink

  czyli jeszcze ponad miesiąc bez Jerryda :(

  Odpowiedz
  • 23 października 2018 o 22:03
   Permalink

   Co gorsza jeszcze 8 miesięcy z Jerrydem :(

   Odpowiedz
   • 23 października 2018 o 22:45
    Permalink

    Przecież to nasza tajna broń na ten sezon, nie bez powodu wcześniej „udawał” kontuzje, żeby teraz w naszym prime pokazać siłę ;)

    Odpowiedz
  • 24 października 2018 o 01:34
   Permalink

   Ja juz sie nie moge doczekac, zeby go zobaczyc… w barwach innego zespolu ;-) Dla mnie moze nie wracac, ale Muscale i Chandlera potrzebujemy szybko.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *