Muscala i Simmons blisko powrotu

Ben Simmons i Mike Muscala mogą wystąpić w najbliższym meczu Sixers z Detroit Pistons. Najnowszy raport medyczny określa ich występ jako podlegający wątpliwościom. Przypomnijmy, iż Ben Simmons nie ukończył ostatniego meczu z powodu sztywniejących pleców, a Muscala pauzował od początku sezonu z powodu skręcenia kostki.

Bliski powrotu jest również Wilson Chandler, który jednak na pewno nie zagra w najbliższych dwóch meczach. Skrzydłowy Sixers musiał opuścić początek sezonu przez uraz ścięgna podkolanowego, jednak jego obciążenie na treningach jest powoli zwiększane, co zwiastuje powrót Juggernauta w najbliższym czasie.

Poza grą na dłuższy czas pozostają Zhaire Smith (operacja stopy) i Jerryd Bayless (zwichnięty staw kolanowy). Powrót Smitha jest szacowany na koniec roku, a Baylessa – na początek grudnia.

4 komentarze

 1. WojtasHandi pisze:

  czyli jeszcze ponad miesiąc bez Jerryda :(

  • skinny pisze:

   Co gorsza jeszcze 8 miesięcy z Jerrydem :(

   • sznida pisze:

    Przecież to nasza tajna broń na ten sezon, nie bez powodu wcześniej “udawał” kontuzje, żeby teraz w naszym prime pokazać siłę ;)

  • Monty pisze:

   Ja juz sie nie moge doczekac, zeby go zobaczyc… w barwach innego zespolu ;-) Dla mnie moze nie wracac, ale Muscale i Chandlera potrzebujemy szybko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *