Philly

Już w najbliższy piątek 20 października w oficjalnej sprzedaży będą bilety na spotkanie, jakie 11 stycznia 2018 roku w Londynie w hali O2 rozegrają między sobą Philadelphia 76ers i Boston Celtics. Spotkanie zaplanowano na 19.30 miejscowego czasu (godzina później w Polsce).

Dla tych, którzy zarejstrowali się jakiś czas temu na stronie NBA.com, dzisiaj udostępniono ograniczoną liczbę biletów. Wszystkie inne będzie mogli kupić od piątku. Dzisiejsza przedsprzedaż pokazała, że zainteresowanie jest duże i raczej będzie trzeba się z tym pośpieszyć, żeby okazja nie przepadła.

Tylko AXS i StubHub są autoryzowani do sprzedaży biletów na to wydarzenie, nie dajcie się wiec nabrać naciągaczom! Bilety będą najprawdopodobniej dostępne od 10 rano polskiego czasu w cenie od około 100 funtów. Na oficjalnej stronie O2 (a dokładniej TUTAJ) powinniście w piątek znaleźć bezpośrednie linki do kupna biletów. 

Po więcej szczegółów (w tym linki do AXS i SH) kliknijcie tutaj.

W razie nowych informacji ten wpis będzie aktualizowany i przypinany na górę naszej strony.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, problem z kupnem, lub chcecie się zorganizować, żeby siedzieć blisko siebie lub razem dostać się na miejsce, piszcie w komentarzach! Nasza redakcja i odwiedzający nasza stronę na pewno odpowiedzą!