Nerlens Noel o powrocie do gry

„Zdecydowanie będę bardzo aktywnie brał udział [w lidze letniej – przyp.] Jestem bardzo podekscytowany. Minął długi czas odkąd ostatnio grałem w zorganizowaną koszykówkę. Zamierzam więc tam wyjść i zrobić to, co robiłem przez całe życie. Myślę, że będę zdenerwowany, bo jednak długo nie grałem, ale to będzie rodzaj zdenerwowania połączony jednocześnie z ekscytacją”.

8 myśli na temat “Nerlens Noel o powrocie do gry

 • 9 czerwca 2014 o 23:09
  Permalink

  Jeszcze trochę i draft, masakra :D Nie wiadomo, co się stanie – i to jest najlepsze!

  Odpowiedz
 • 10 czerwca 2014 o 10:41
  Permalink

  Ponoć Jabari powiedział, że nie ma nic przeciwko grze dla Bucks. A ostatnio słabą prasę ma Wiggins. Podważa się jego ball handling, podania czy mentalność. Oby to zaprocentowało spadkiem na #3 w drafcie! W moim mocku wyborów dla Sixers Wiggins nadal jest niekwestionowanym liderem.

  Odpowiedz
 • 10 czerwca 2014 o 11:52
  Permalink

  Myślicie, że jest opcja, że Cavs wezmą jednak Embiida, a wtedy Bucks Parkera?

  Odpowiedz
 • 10 czerwca 2014 o 11:53
  Permalink

  Ha, wg Draft Express Wiggins spadł w dól i jest już na 3 pozycji, Parker jako pick 2

  Odpowiedz
 • 10 czerwca 2014 o 12:34
  Permalink

  Jeśli plecy Embiida będą sprawne, to idzie do Cavs jako 1 :)

  Odpowiedz
 • 10 czerwca 2014 o 18:04
  Permalink

  Moim zdaniem, jak juz wcześniej napisano zdrowie Embida zadecyduje tak naprawdę o tym jak potoczy sie draft. Wysokiej klasy centra to ze świecą szukać. Dużo sredniakow poruszających sie jak drewno, a jak na lekarstwo sprawnych, atletycznych środkowych. Przeszkoda zebe Joel poszedl z 1 czy 2 jest z drowie bo nikt nie chce powtórki z Odenem. Blazers go wybrali o odpuścili Duranta. Mozna sie tylko domyślać co wyprawiałby Oden gdyby nie zniszczyły go kontuzje. Takiego bledu nie chcą popełnić Cavs i odpuścić wighinsa czy Parkera na rzecz znakomitego Embida, którego moga zjesc kontuzje jeżeli sie okaże ze plecy nie do końca zdrowe. Moim zdaniem za Embidem w Cavs przemawia jeszcze to, ze im bardziej przyda skuteczny, dobrze broniący center, z którym kyrie nie będzie musial dzielic sie posiadaniem pilki tylko dogrywac do niego te pilki, ponadto taki center bardziej będzie skupiał na sobie obrone dajac w ten sposób więcej miejsca Irvingowi. Wiggins i Parker juz natomiast lubią posiadać pilke w ręku a to moze rodzic niezdrowa rywalizacje i konflikty znajac mentalność Irvinga. Ja osobiście uważam, ze jezeli Parker i wiggins będzie nie dostępny to brać Embida. Twin towers z Noelem – dwojka suer defensorów pod koszem????? Naprawdę inne drużyny nialyby problemy w pomalowanym.

  Odpowiedz
  • 10 czerwca 2014 o 22:51
   Permalink

   A ja uważam, ze na takie coś, powinien się decydować dopiero w dniu draftu. Może się okazać, że gracz, którego sobie wymarzył i tak zostanie do 3 numeru. Cały czas ta pierwsza trójka, zmienia się w przewidywaniach. A jeśli Cavs mają się teraz zgodzić na wymianę, to i podczas draftu by się zgodzili.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *