Nie spodziewajmy się transferów w najbliższym miesiącu

Najnowsze doniesienia mówią, że mało prawdopodobne jest, żeby Sixers wykonali spektakularne wymiany przed zamknięciem okienka transferowego, które wypada na 18 lutego. „Dalej będziemy sprawdzać różne możliwości, pod kątem dodania zawodników do składu teraz lub w przyszłości. Będziemy się starać, ale nie jestem pewien, czy coś może się wydarzyć” – powiedział Sam Hinkie. Rzeczywiście, poważniejsze transfery nie mają teraz większego sensu, ale znając Hinkie’go – jesli trafi się okazja, to wszystko jest możliwe.

5 myśli na temat “Nie spodziewajmy się transferów w najbliższym miesiącu

 • 19 stycznia 2016 o 23:59
  Permalink

  To chyba bardziej na zasadzie oddam Okafora za Andersena i 2 second roundery, a przy dobrych wiatrach 1st roundera chronionego w 20 ;)

  Odpowiedz
 • 20 stycznia 2016 o 19:55
  Permalink

  A ja mysle, ze nie powinni sie pozbywać nikogo z trójki Noel, Okafor i Embiid. Po prostu zostawic ich wszystkich i poczekać. Ta drużyna moze naprawde pięknie wyglądać ze zdrowym Embiidem i Simmonsem wybranym w drafcie ;)

  Odpowiedz
  • 20 stycznia 2016 o 23:07
   Permalink

   Tak jak mówisz Gościu. Tą trójkę zostawmy. Zobaczymy jak będzie. Co do Simmonsa to mieszane uczucia. Niby robi wszystko, pkt, zbiórki, asysty. Ale facet NIE MA rzutu. To u niego nie istnieje.

   Odpowiedz
 • 20 stycznia 2016 o 23:32
  Permalink

  Rzut jest do zrobienia w NBA, popatrz choćby na Willa Bartona. W poprzednim sezonie w Denver kompletnie nie przydatny za łukiem, w tym roku dodał rzut za 3 i dla mnie rośnie na sixth mam of the year

  Odpowiedz
 • 24 stycznia 2016 o 13:23
  Permalink

  Wszystko zależy od loterii – jeśli nam się poszczęści na top2 to jesteśmy w domu – Simmons ma potencjał na najlepszego zawodnika z naszego zespołu, Ingram wcale nie mniejszy, a do tego idealnie ze swoim rzutem i długością + jest SFem, którego nam brak.

  Jeżeli będzie #1 to próbowałbym tak: Simmons do nas, a za Okafora (lub nawet Okafor+coś) biorę Ingrama.
  Noel(Embiid jesli bedzie zyl) / Simmons / Ingram / Covington / Ish + Sarić, Holmes, Grant, Stauskas to coś, co ma wg mnie kapitalny potencjał do gry – świetny passing, potencjalnie świetna obrona, szybkość – a więc to w czym Phila czuje się najlepiej.

  Z ławki Sarić z IQ i niezłym rzutem, Holmes, altetyzm Granta i trójka Stauskasa – Brown miałby czym poszaleć.

  Jeśli nie uda się zatrejdować za #2, albo wylosujemy #2 zamiast 1 to pewnie skończy się na Ingramie, co i tak mnie ogromnie by ucieszyło – wierzę w gościa bardziej niż w Simmonsa, a już na pewno wolałbym go w Philly, bo nie trzeba będzie szukać trejdów, żeby zrobić Benowi miejsce na PF.

  Jeśli w lotto się nam nie powiedzie, to może być tak, że Okafor + nasz pick za Ingram/Simmons – ale prawda jest taka, że top2 tego draftu jest tak dalego przed pozostałymi graczami, że będzie o coś takiego cholernie ciężko – nawet z Jahlilem na stole.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *