Nowe stroje Philadelphii 76ers

Wszystkie zdjęcia i informacje znajdziecie tutaj.

9 komentarzy

 1. swaggyp pisze:

  Pięęęękne <3 Jedne z najlepszych w lidze.

 2. Wilt100 pisze:

  A ja się troszkę zawiodłem po tym pompowaniu nowych koszulek. Tzn są ok, ale dupy nie urywają. Te białe są podobne do strojów Thunder.

 3. kobe pisze:

  tak się zastanawiałem czy warto przeprowadzić trade po koncowy pick 1 rundy draftu np. po 24 numer Cavaliers. Wtedy moglibyśmy wziąć kogoś obiecującego np. McCullougha. Tylko kogo oddać w zamian ?

  • swaggyp pisze:

   Jakby się udało oddać picki 2 rundowe (kombinacja 37 + coś jeszcze), to wtedy warto. Bardzo możliwy taki deal właśnie z kimś z końca I rundy, jako, że takie drużyny walczące o mistrzostwo raczej nie mają dużo miejsca na kolejny gwarantowany kontrakt, a picki II rundowe mają, jak wiadomo niegwarantowane miejsce w składzie.

   Z końca I rundy, to dla mnie przede wszystkim Rashad Vaughn, Delon Wright i Justin Anderson.

 4. skinny pisze:

  Co myślicie o plotach na temat #4 knicksów? Chcą ponoć trade’ować jesli okafor by poszedł w top3. Mamy kupę picków na przyszły rok oni nie mają żadnego, trochę science fiction jak dla mnie ale z drugiej strony ktoś kto tę plotę opisywał słusznie zauważył że jeśli Jackson i Hinkie są w coś zamieszani to wszystko jest możliwe ;)

  • Wilt100 pisze:

   Ale co Philly ma dać w zamian? NYK muszą coś dostać na tu i teraz, bo mają na koncie zwłoki Melo przez najbliższe kilka lat. Wątpię, by chcieli zamieniać tegoroczną #4 na przyszłoroczne picki, tym bardziej, że nie ma gwarancji, że będą wyższe. Nawet jakby Hinkie zaproponował pick Philly 2016.

   • skinny pisze:

    Philly ma dać w zamian picki. Też uważam ze to bardzo mało prawdopodobne ale ploty są. A myśl o takiej wymianie jest hmmmm miła :)

 5. BF pisze:

  Zdjęcie nie ukazuje piękna tych koszulek w tej perspektywie ;) Z boku są 3 gwiazdki http://zaspany.com/wp-content/uploads/2015/06/117.jpg

 6. Wilt100 pisze:

  “Dario Saric will not play for the Sixers during the 2015-16 season, his agent told ESPN.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *