Nowy duet MCW – Wroten?

Brett Brown planuje wkrótce sprawdzić, jak razem w pierwszej piątce poradzą sobie Michael Carter-Williams i Tony Wroten. „Powiewdział, że musimy pomyśleć, jak grać razem, bo on chce tego spróbować” – wyjawił Wroten, który pod nieobecność kontuzjowanego kolegi zdobywa jako starter 18.9 ppg, 5.1 rpg i 5.5 apg. Wroten nie widzi problemu w przejściu na pozycję rzucającego obrońcy, bo przerabiał to już w szkole średniej. Brzmi ciekwawie, prawda?

2 myśli na temat “Nowy duet MCW – Wroten?

 • 16 grudnia 2013 o 18:17
  Permalink

  w Przerwie na żądanie Extra było kilka ciekawych\,mniej ciekawych propozycji wymian z udziałem Phili. Jakby udało się wydobyć picki od Lakers (Gasol-Thad,Hawes) bądź Bulls(Deng–> Thad,Turner) to by można się było zastanowić. Nie licząc oczwyistej Asik-Hawes\Young (ewentualnie dać coś pograć Asikowi i go dalej oddać)

  Odpowiedz
 • 16 grudnia 2013 o 19:53
  Permalink

  Wszystkie te wymiany nie mają większego sensu dla Sixers. Drużyna w przebudowie potrzebuje picków albo prospectów. W przeciwnym razie oddawanie Younga, Turnera czy Hawesa nie ma sensu, bo są relatywnie młodzi i wiele nie zarabiają. Spadające kontrakty to trochę za mało. A Asik jak już pisałem, nie wiem czemu miałby mieć za dwa miesiące wielką wartość. GMowie wiedzą bez tego jak on gra.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *