Pelle na celowniku innych drużyn, a kto wzmocni Sixers?

Informowaliśmy już o tym, że Sixers wkrótce będą musieli zadecydować o przyszłości Novele Pelle’a. Obecnie klub przywołuje tego centra z G-League tylko i wyłącznie w dniu spotkań, żeby do maksimum przedłużyć swój czas na podjęcie decyzji o podpisaniu ewentualnego kontraktu lub rezygnacji z tego zawodnika.

Pozostało tylko kilka dni, a na Pelle’a czyhają już inne drużyny. Keith Pompey pisze, że co najmniej kilka klubów monitoruje sytuację, aby w razie czego jak najszybciej zaproponować Pelle pełny kontrakt.

Tymczasem wypłynęły kolejne nazwiska graczy, których Elton Brand rozważa jako wzmocnienie: Jeff Green, Luke Kennard i Langston Galloway. Niestety chodzą słuchy, że w razie jakiekolwiek wymiany nie ma szansy zatrzymać Zhaire Smitha w Philadelphii.

Na koniec przypomnę jeszcze, że oprócz trzech wspomnianych wyżej zawodników, do tej pory bohaterami plotek o wzmocnieniach Sixers byli: Malik Beasley, Glenn Robinson III, E’Twaun Moore, Andre Iguodala, Robert Covington, Davis Bertans i Marcus Morris.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *