Plan Eltona Branda…

Po zwolnieniu trenera Bretta Browna mamy kolejne wieści kadrowe z Philadelphii. Okazuje się, że generalny menedżer Elton Brand może czuć się bezpiecznie na swoim stanowisku, ale można spodziewać się poważnych zmian w biurze jego współpracowników.

Zawiedliśmy, to jest niedopuszczalne. Biorę odpowiedzialność na siebie, żeby teraz to naprawić. I mam zamiar to zrobić.

To słowa Branda, który wziął tylko i wyłącznie na siebie zadanie poszukiwania nowego szkoleniowca twierdząc, że dotychczasowe wspólne podejmowanie decyzji w sztabie Sixers się nie sprawdziło. Brand chce kogoś doświadczonego, więc można przypuszczać, że Jay Wright i Ime Udoka nie będą mieli większych szans. Już wiemy, że pierwszymi kandydatami, z którymi będzie rozmawiał, są Tyronn Lue (którym interesują się również Nets i Pelicans) oraz Mike Brown.

Elton Brand dodał, że nie ma zamiaru sprzedawać ani Joela Embiida ani Bena Simmonsa i widzi ich razem w Philadelphii możliwie jak najdłużej. Zamiast tego chce dwójkę swoich gwiazd otoczyć zawodnikami lepiej pasującymi do ich stylu gry.

4 myśli na temat “Plan Eltona Branda…

 • 26 sierpnia 2020 o 17:00
  Permalink

  Panowie a co myślicie o Nate Mcmillan, właśnie go pogoniła Indiana. Mi się podobało jak prowadził Indiana ale czy pasuje do złapania za mordę nasze gwiazdeczki?

  Odpowiedz
  • 27 sierpnia 2020 o 06:45
   Permalink

   McMillan to na pewno lepszy wybór niż Lue :/

   Odpowiedz
   • 27 sierpnia 2020 o 11:20
    Permalink

    Simmons lubi to McMillan nie forusje rzucania trójek :P

    Odpowiedz
 • 27 sierpnia 2020 o 19:39
  Permalink

  McMillan to wymarzony kandydat jak dla mnie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *