Pomóż ulepszyć Sixers.pl!

Zapraszam wszystkich odwiedzających Sixers.pl do wypełnienia krótkiej (tylko 8 pytań na jednej stronie) i anonimowej ANKIETY, której wyniki pomogą ulepszyć naszą stronę i prowadzić ją zgodnie z Waszymi wymaganiami. Żeby ankieta miała sens, potrzebujemy dużo uczestników, więc będziemy bardzo wdzięczni za każdy głos!

15 myśli na temat “Pomóż ulepszyć Sixers.pl!

 • 14 marca 2015 o 17:13
  Permalink

  Poszła. Mam nadzieję, że zbierzecie odpowiednią ilość odpowiedzi.

  Odpowiedz
 • 14 marca 2015 o 17:38
  Permalink

  Ankieta wypełniona – jedna drobna uwaga: w ostatnim pytaniu musiałem skłamać, z powodu złego doboru możliwych odpowiedzi… Kibicuję 76ers od czasów Dany Barrosa i Clarence Weatherspoona – a to wciąż inna era niż AI3. Kto wie kim byli Sharone Wright, Trevor Ruffin albo Willie „53 pts” Burton…?

  Odpowiedz
 • 14 marca 2015 o 17:45
  Permalink

  Dzięki wszystkim za udział, głosów już sporo ale oczywiście czkeamy na więcej :)

  @Paweł: o kurcze to gratuluję wytrwałości, wtedy nawet Sixers.pl nie było, więc tak czy inaczej zaliczasz się do najstarszej grupy kibiców :)

  Odpowiedz
 • 15 marca 2015 o 14:34
  Permalink

  Poszło. A może by tak chat wstawić? chociaż na próbę, aczkolwiek nie wiem na ile to jest wymagające technicznie.

  Odpowiedz
   • 16 marca 2015 o 10:16
    Permalink

    Na początku nawet żył, pamiętam jak graliśmy z Chicago czy też z Bostonem w play offach to całkiem ruch był nawet i fajnie się rozmawiało ale później a szczególnie ostatnio całkowicie umarł. Myślę, że jak wrócimy do PO to wtedy można go będzie uruchomić bo wtedy czemuś on służy ale teraz faktycznie mija się to trochę z celem.

    Odpowiedz
 • 16 marca 2015 o 20:41
  Permalink

  Ja wypełniłem ankietę kilka dni temu i zapomniałem napisać o tym w komentarzu. Jakby, to informuję teraz, że taki fakt został przeze mnie dokonany :)

  Odpowiedz
 • 16 marca 2015 o 21:07
  Permalink

  Swoją drogą zawsze zastanawiało mnie ilu fanów mają Sixers w Polsce, jaki jest średni wiek takiego osobnika itp. Jedno jest pewne, że jeżeli chodzi o wierność dla drużyny to zostali już sami najwytrwalsi, tacy którzy nawet Hinkiemu nie dadzą się wytradować ;p

  Odpowiedz
 • 28 marca 2015 o 17:00
  Permalink

  Od momentu zmiany szaty graficznej, drastycznemu zwiększeniu uległa też liczba tekstów na stronie. Fantastyczna robota!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *