Sarić przegapi kolejny mecz

Dario Sarić przegapi drugi mecz z rzędu i nie wystąpi w spotkaniu z Nets! Pierwotne doniesienia mówiły jedynie o opuchniętym łokciu, lecz teraz wiemy, że Chorwat cierpi na… Cellulitis.

Cellulitis (nie mylić z celulitem) to zapalenie tkanki łącznej. Najczęstszą przyczyną tego typu infekcji jest uraz tkanki skórnej i jej kontakt z bakteriami gronkowca. Dario najprawdopodobniej podda się antybiotykoterapii, a jego zdolność do gry zostanie oceniona przed meczem z Detroit.

Uraz Saricia jest bardzo problematyczny, ponieważ poza grą wciąż pozostaje Joel Embiid. Sixers walczą o zachowanie 4. pozycji na Wschodzie, gdzie po piętach depcze im Indiana, a nawet próbują zaatakować trzecie miejsce okupowane przez Cavaliers.

Pod nieobecność Saricia w meczu z Hornets wyjściową „czwórką” był Ersan Ilyasova, który zastąpi Chorwata również w meczu z Nets. Początek spotkania już dziś w nocy o godzinie 1:00.

8 myśli na temat “Sarić przegapi kolejny mecz

 • 5 kwietnia 2018 o 09:33
  Permalink

  tak czy siak to saric powinien byc na banerze sixers.pl a nie fultz.

  Odpowiedz
  • 5 kwietnia 2018 o 09:35
   Permalink

   poza tym mf to zmarnowany pick, trzeba było brac tatuma a nie ta sierote

   Odpowiedz
 • 5 kwietnia 2018 o 10:47
  Permalink

  Nie zagrał 10 meczy a ty już go skreslasz? Szybko.. na jojo czekaliśmy 2 lata, na Bena rok. Na sarica też czekaliśmy. I na Noela i generalnie czekaliśmy długo na wszystko łącznie z PO. Fultz ma potencjał. Będzie z niego gracz. Dajmy mu czas.

  Odpowiedz
 • 5 kwietnia 2018 o 20:49
  Permalink

  Przypomnę, że Fultz świetnie pasował do Nas i wciąż pasuje a Tatum ani trochę. I właściwie by się marnował. On i reszta naszych graczy.

  Odpowiedz
 • 6 kwietnia 2018 o 11:27
  Permalink

  Bo fultz się wcale jak na razie nie marnuje? A no i zmarnował właśnie embiida wyłącznie przez swoją ciapowatość. Fultz jak do tej pory nie wniósł nic do zespołu. Jedyne co zrobił to postawił runde pod znakiem zapytania.

  Odpowiedz
  • 6 kwietnia 2018 o 15:29
   Permalink

   Tatum kompletnie niepotrzebny, w momencie kiedy ma się Covingtona i Saricia. Nie grałby zapewne nawet w połowie tak dobrze u nas, z ławki, za Covingtonem. Daj Fultzowi chociaż pół spokojnego sezonu, zobaczymy co z tego wyjdzie, na razie fajerwerków nie ma, ale pod kosz potrafi się wkręcić jak mało kto. To że to niby jego wina że Embiid połamał twarz przemilczmy bo to jakiś żart :P

   Odpowiedz
  • 6 kwietnia 2018 o 19:07
   Permalink

   Akurat Jojo wyeliminował się sam przez swoje dziurawe ręce :)

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *