Serena Winters zwolniona!

Fani Philadelphii 76ers nie byli specjalnie zachwyceni dwa lata temu, kiedy nie przedłużono kontraktu poprzedniczce Sereny Winters. Ale czy dzisiaj ktoś jeszcze pamięta jej nazwisko?

Serena okazała się świetną dziennikarką, rzeczową, uzdolnioną i pełną pasji. I do tego niezwykle sympatyczną. Tym bardziej smuci jej ostatnia wiadomość napisana na Twitterze, w której oświadczyła, że nie będzie już relacjonować wydarzeń z meczów Sixers.Szczegóły nie są oficjalnie znane, ale wywnioskować można, że na skutek cięć budżetowych stacja NBC zlikwidowała stanowisko Winters. Serena ze swoim talentem na pewno bez problemu znajdzie pracę gdzie indziej, ale będziemy za nią tęsknić!

Jako ciekawostkę dodam, że w poprzednim sezonie Serena Winters z chęcią zgodziła się udzielić nam wywiadu. Złożone i naprawę interesujące pytania związane z jej zawodem i pracą w specyficznym środowisku NBA były już przygotowane. Niestety stacja NBC, do której należało ostatnie zdanie, nie pozwoliło jej z nami porozmawiać.

2 myśli na temat “Serena Winters zwolniona!

 • 10 października 2020 o 09:02
  Permalink

  Jej poprzedniczka była ładniejsza i fajniejsza. No i widzicie jakim Butler potrafi być liderem. Tobiego chyba należało odpuścić i zatrzymać Butlera ze względu na kontakt dobry z Embiidem. Dziś byśmy oglądali Pojedynek lb i ad kontra Embiid i Butler.

  Odpowiedz
 • 10 października 2020 o 11:32
  Permalink

  Popieram Rere. Zdecydowanie fajniejsza była Molly Sullivan a już na pewno ładniejsza. Zwykle nie oglądam innych zespołów ale finały dla Butlera nie odpuszczam.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *