Simmons gotowy na powrót sezonu!

Jak donosi Jackie MacMullan z ESPN Ben Simmons będzie gotowy do gry gdy tylko NBA wznowi rozgrywki. Przypomnijmy, iż u naszego rozgrywającego lekarze zdiagnozowali pod koniec lutego radikulopatię lędźwiową, o czym pisaliśmy tutaj.

To bardzo dobra wiadomość biorąc pod uwagę to, że nie wyklucza się, że NBA wznowi sezon, oraz to, że w przypadku Bena Simmonsa rozważano nawet poddanie się operacji gdyby rehabilitacja nie przebiegała pomyślnie. Początkowy plan zakładał powrót Bena na play-offs, których pierwsza runda powinna się rozpocząć trzy dni temu, więc wygląda na to, że termin został dotrzymany.

Według doniesień Simmons odwiedzał w trakcie trwania kwarantanny placówki Sixers by móc kontynuować pracę z fizjoterapeutami, a także trenował już w ostatnim czasie na maksymalnych obrotach i nie może doczekać się powrotu na boisko.

4 myśli na temat “Simmons gotowy na powrót sezonu!

 • 21 kwietnia 2020 o 22:20
  Permalink

  Oby, bo czytałem, że taki LBJ ponoć trenuje jak szalony, a np. Tatum przyznał, że od wstrzymania sezonu nie dotknął piłki. Jestem ciekawy, jak reszta graczy Sixers i czy nasz trener wykorzysta okazję, żeby naprawić co jest do naprawienia. Jeśli nasi zawodnicy wykorzystają ten czas jak należy, mogą być zwycięzcami całej tej sytuacji z pandemią.

  Odpowiedz
 • 22 kwietnia 2020 o 09:39
  Permalink

  Już myślałem, że przeczytam o jego pracy nad rzutem z dystansu, lecz później uzmysłowiłem sobie, że do lata zostało jeszcze trochę czasu ;)

  Odpowiedz
  • 22 kwietnia 2020 o 14:41
   Permalink

   W ciągu kilku dni wrzucę bardzo obszerny artykuł na ten temat, stay tuned :P

   Odpowiedz
 • 22 kwietnia 2020 o 13:36
  Permalink

  Już sobie wyobrażam Embiida po kwarantannie zapewne +10 kg

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *