Sixers – Pistons 114:78

Zawodnicy z Filadelfii zmiażdżyli dziś przyjezdnych z Detroit aż 114:78, tym samym powracając do bilansu .500 – na chwilę obecną Sixers mają w tym sezonie 19 zwycięstw i 19 porażek.

Ben Simmons – 19 punktów, 9 asyst, 9/13 z gry
Joel Embiid – 23 punkty, 9 zbiórek, 9/16 z gry
JJ Redick – 21 punktów, 6/11 z gry
Timothe Luwawu-Cabarrot – 13 punktów, 5/8 z gry, 3/4 za trzy w 18 minut z ławki.

Fanów Sixers czeka teraz prawie tygodniowa przerwa, a zawodników – daleka podróż. Następny mecz w Londynie z Boston Celtics, w przyszły czwartek o 21:00 polskiego czasu.

8 myśli na temat “Sixers – Pistons 114:78

• 6 stycznia 2018 o 09:06

No z Detroit to wyglądało jakbyśmy mieli dwóch all starów Ben i Embiid

• 6 stycznia 2018 o 10:03

W kwestii technicznej. Czy jest szansa na wyeliminowanie wszystkich „w dniu dzisiejszym” ” na chwilę obecną” itp? Wiem że to nie jest zakazane ale strasznie mnie to razi ostatnio u Was.

• 6 stycznia 2018 o 12:08

Chyba widać znaczącą poprawę w grze bez tego ceglenia za 3?
    Simmons znowu agresywnie wbijał się pod kosz oby więcej takich meczy.
    Szkoda tego słabszego okresu bo teraz bysmy mieli pewne 4-5 miejsce a tak trzeba walczyć o PO. Niestety ale przy awansie do PO czeka nas pojedynek z kims z big3

• 6 stycznia 2018 o 12:30

Bez przesady, wszystko się jeszcze może zdarzyć. To nawet nie jest jeszcze połowa sezonu, a do 5 miejsca mamy tylko 2 wygrane mniej. Waszyngton nawet jest jeszcze w naszym zasięgu, bo w tym sezonie grają w kratkę. Jedyny warunek, nie może nam już się przytrafić taka seria porażek jak w Grudniu

• 7 stycznia 2018 o 00:50

I ten palec na ustach od Andre Drummonda po rzucie osobistym, a potem przegrana różnicą 36 punktów :)

• 11 stycznia 2018 o 22:35

Ogląda ktos?
    Chyba chcą przegrac na własne zyczenie. bylo 7-2 w stratach a teraz 10-13. Ciezko to widze jak Boston sie rozkreca. Zaraz chyba to wyłącze bo juz sie zaczynam irytować

• 11 stycznia 2018 o 22:39

przy blisko +20 czulem ze tak to sie skonczy bo za dobrze wszystko wygladalo…

• 11 stycznia 2018 o 22:51

No nasze mecze niestety tak wygladają. Juz sie pogodziłem z przegraną bo widac zjazd w doł we wszystkich aspektach gry a Celtic nas trojkami wykonczyli