Sixers ściągają Justina Harpera z NBDL

Philadelphia 76ers podpisze 10-dniowy kontrakt z 27-letnim skrzydłowym Justinem Harperem. Wybrany z 32 numerem draftu 2011 roku zawodnik grał ostatnio dla Los Angeles D-Fenders, popisywał się średnimi 17.9 ppg i 6.9 rpg oraz 40% skutecznością za trzy punkty. W zeszłym roku brał udział w Meczu Gwiazd NBDL, podpisał też dwa 10-dniowe kontrakty z Detroit Pistons, ale nie załapał się do NBA.

3 myśli na temat “Sixers ściągają Justina Harpera z NBDL

 • 4 marca 2017 o 03:27
  Permalink

  Widzę od czasu wieści o Embiidzie cisza na stronie… Ciężko kibicować Sixers w tym momencie nadziei.

  Odpowiedz
 • 4 marca 2017 o 06:32
  Permalink

  Sixers ciężko kibicować od dłuższego czasu, ale taki urok bycia fanem – jest się z drużyną bez względu na wyniki.

  Z pozytywnych wieści – pierwsze poważniejsze minuty dla Justina Andersona aka Simby i chłopak zostawił serce na parkiecie. Biorąc pod uwagę fakt, że to gracz raczej defensywny, cyferki które dziś wykręcił, robią wrażenie. W sieci pojawia się sporo porównań do Joe Crowdera. Jeśli nie był to jednorazowy wyskok, tylko udało nam się pozyskać dobrego obrońcę na obwód, który jako bonus dorzuci czasem trochę punktów, to może długofalowo transfer Noela nie będzie postrzegany tak negatywnie? Oby. Trzymam kciuki, żeby Simba wkomponował się w zespół i dawał trochę energii i pazura z ławki. Tego akurat bardzo potrzebujemy.

  Odpowiedz
 • 4 marca 2017 o 11:30
  Permalink

  To jest plus, że Phila ma dużo walczaków, tym wygrywają mecze, TJ, Covington, Stauskass, Holmes, TLC teraz Simba gryzą glebe a raczej parkiet, nie ma dla nich straconych piłek, to się musi podobać

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *