Smith, Milton i Highsmith w składzie do końca sezonu

Zhaire Smith, Shake Milton i Haywood Highsmith zakończyli rozgrywki G-League i do końca sezonu będą w składzie Sixers. Już wczoraj podczas kompromitacji spotkania z Magic mogliśmy się cieszyć z debiutu Zhaire Smitha w NBA (trafiona trójka i zbiórka w niespełna 6 minut gry), parkiet powąchał również Shake Milton (13 punktów – 6/8 z gry). Wygląda na to, że gracze ci dostaną swoją szansę w pozostałych 8 spotkaniach bieżącego sezonu.

W barwach Delware Blue Coats w najlepiej spisywał się Milton, który łatwo stał się liderem tego zespołu (24.9 ppg, 4.8 rpg, 5.2apg). W barwach Sixers do tej pory zdobywał ponad 4 punkty w 10 minut gry, wyróżniając się dobrą skutecznością za trzy.

Highsmith (na zdjęciu) zdobywał dla Blue Coats niezłe 12.2 ppg, 6.9 rpg i 2.6 apg, ale w Sixers wystąpił do tej pory dwukrotnie, zdobywając tylko 1.5 ppg w 4.5 minuty gry.

Powracający po kontuzji i problemach zdrowotnych Smith nie pokazał niczego wyjątkowego w G-League (tylko 7.2 ppg, 3.0 rpg, 1.5 apg w 22.7 minuty), lecz wyraźnie nie wrócił jeszcze do formy, na którą czekamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *