Stare mecze do pobrania

Na rosyjskiej stronie z torrentami rutracker.org pod TYM adresem znajdziecie do ściągnięcia mecze Sixers. Nie tylko z tego i poprzedniego sezonu, ale przede wszystkim archiwalne z Allenem Iversonem (np. jego debiut w NBA, duża część play-offs i finałów z 2001 roku czy kilka strzeleckich popisów), także kilka starszych z Juliusem Ervingiem i Charlesem Barkley’em.

Aby korzystać z zasobów strony należy się zarejstrować, to oraz wyszukiwanie spotkań innych zespołów jest banalnie proste, jeśli korzysta się z funkcji tłumacza w przeglądarce Google Chrome.

2 myśli na temat “Stare mecze do pobrania

 • 10 maja 2013 o 08:17
  Permalink

  Troche nie w temacie, ale na czasie.
  Cyt. z szostygracz.pl
  » Jrue Holiday zachęca Sixers do zatrudnienia asystenta Douga Collinsa, Michaela Curry’ego jako nowego trenera. „Znam go od trzech lat. Jest kimś, komu ufam. Kimś, kogo bardzo chciałbym ujrzeć jako naszego szkoleniowca. To on był 'klejem’ naszego zespołu w poprzednim sezonie. Byliśmy skupieni zwłaszcza na obronie, to było dla nas niezwykle istotne, ona stała się naszą wizytówką i w dużej mierze była to zasługa właśnie Mike’a”

  Odpowiedz
 • 10 maja 2013 o 08:56
  Permalink

  Obrona Sixers w poprzednim sezonie leżała i kwiczała. Brak komunikacji i proste błędy np przy pickach to była norma więc nie wiem o czy Holiday mówi. Co prawda 2-3 lata temu wyglądało to przyzwoicie ale teraz wyglądało tragicznie. Co do meczów archiwalnych chętnie bym obejrzał mecz debiutantów w którym AI zgarnął MVP. Był to mój pierwszy raz z Iversonem ;-), mój brat, fan Bryanta ładnie się namęczył co by zdobyć ten mecz na VHS

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *