Statystyki z wczorajszego meczu

W meczu z Pistons skuteczność Sixers wynosiła 29.8%, co jest najgorszym wynikiem w historii Wells Fargo Center, wybudowanej w 1996 roku. Poprzedni rekord – 30.1%, zanotowano również przeciwko Pistons, w lutym 2004 roku.

W ostatnich dwóch meczach Sixers byli gorsi w zbiórkach 69-105.

10 myśli na temat “Statystyki z wczorajszego meczu

 • 15 listopada 2012 o 14:40
  Permalink

  Szykuje się dobry pick w drafcie. To plus po stracie Iggy’ego, że wreszcie ruszamy się w którąś stronę, zamiast stać po środku. Jak to ktoś już pisał, ta ekipa bez Bynuma nie ma sensu. Jest kilku ciekawych graczy, którzy mogą być dodatkami, uzupełnieniami, zadaniowcami, ale bez samca alfa mamy zbieraninę na LAST 5 ligi. Z AB to jest w ogóle dziwna sprawa, bo przecież w ostatnich playoffach szalał, na parkiecie nic sobie złego nie zrobił, a tu kontuzja na pół sezonu, a może i dłużej. Jak tak to będzie wyglądać, to trzeba z niego zrezygnować po sezonie, opchnąć przepłaconego Tadka, przyjąć dobrego gracza z draftu i budować dalej.

  Odpowiedz
 • 15 listopada 2012 o 16:58
  Permalink

  Holiday jak już przestanie piłki tracić to kończy ze skutecznością 4/13. Zasada w te albo wewte.

  Odpowiedz
 • 16 listopada 2012 o 12:09
  Permalink

  http://www.youtube.com/watch?v=sV1kZGgAbzc Nikt tak nie latał jak Andre, nikt tej drużynie nie oddawał tyle serca co Iggy i co…będąc na Olimpiadzie dowiedział się , że jest sprzedany!! Zero szacunku!! Pomijając już pożal się boże fanów, którzy go wygwizdali, w tym momencie było mi wstyd, że jestem kibicem tej drużyny:(( Tęsknimy za nim strasznie, a będziemy jeszcze bardziej, może trzeba było dać jeszcze jedną szansę tamtej ekipie?!? Pozbyć się tylko Branda i dokonać małego usprawnienia? Wiem, że gadaliśmy o tym już sto razy i że tylko za niego mogliśmy dostać Bynuma, żeby w tamtym składzie więcej by się nie osiągnęlo itd…ale czy z obecnym nawet ze zdrowym(czy to sie kiedykolwiek stanie?) Bynumem osiągniemy więcej?

  Odpowiedz
 • 16 listopada 2012 o 16:08
  Permalink

  Rozpacz dosięga polskich kibiców Sixers.
  Ale jak to powiedział Wilt, szykuje się dobry numer w drafcie.

  Odpowiedz
 • 16 listopada 2012 o 17:21
  Permalink

  Super, i znów zawalimy sezon, weźmiemy kolejnego Turnera i będziemy w takiej samej beznadziejnej sytuacji….z drugiej strony porażka w takim stylu z najgorszą drużyną w lidze mówi mi że ten sezon będzie katastrofalny i Bynum jeśli w ogóle wróci nic tu nie zmieni, jesli oczywiście będzie grać ponieważ co do tego również nie jestem przekonany. Zawodnicy nie umieją ze sobą grać i nie wiem czy tłumaczenie tego brakiem ogrania ma sens, po 2 miesiącach obozu przygotowawczego i meczy przedsezonowych powinni być zgrani zdecydowanie lepiej

  Odpowiedz
 • 16 listopada 2012 o 17:42
  Permalink

  @Hitokiri, kto wie, może tym razem lepiej wcelujemy w drafcie. Jeden bust nie może nam obrzydzić całej idei draftu :)

  Odpowiedz
 • 17 listopada 2012 o 11:11
  Permalink

  I stał się cud, Utah nie zdominowało zbiórki, za 3 trafialiśmy>50 % i wobec braku obrony Jazz udało się wygrać!! Po raz pierwszy jakoś to wyglądało, momentami sprawiając przyjemność!! W niedziele fajny mecz do oglądania z Cavs na wyjeździe i key matchup Kyrie vs Jrue:)

  Odpowiedz
 • 17 listopada 2012 o 13:41
  Permalink

  Pytanie ile było w tym postępu w naszej grze, a ile słabości Jazz na wyjazdach…

  Odpowiedz
 • 17 listopada 2012 o 20:07
  Permalink

  Postepu niewiele, za to slabosc Jazz taka, jak zwsze ogromna i to ona miala wplyw na wynik.

  Odpowiedz
 • 17 listopada 2012 o 20:08
  Permalink

  Poczekajmy na mecz w Utah, bez Bynuma bedziemy mieli tylko kilka zbiorek :D

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *