20 LAT SIXERS.PL: urodzinowe t-shirty

Na okrągłą rocznicę powstania Sixers.pl przygotowaliśmy dla naszych czytelników 20 limitowanych t-shirtów w pięciu różnych wzorach, które zostały zaprojektowane specjalnie na tą okazję. Możecie je kupić tylko teraz i tylko u nas. Nasza redakcja nie zarabia na koszulkach ani grosza, a oferowana cena to całkowity koszt produkcji i przesyłki oferowany przez jedną z polskich firm internetowych.

Aktualizacja: wszystkie koszulki zostały już wyprzedane.

Chciałbym tutaj gorąco podziękować Danieli Marcato za bezpłatne wykonanie grafiki 3D, jaką widzicie na wzorze numer pięć. Zapraszam na profil na Instagramie drop_of_myself, gdzie możecie podziwiać inne jej prace (na pewno ucieszy się, jeśli dołączycie do śledzących!). Serdeczne podziękowanie także dla Eweliny Szatiło, która za darmo wykonała rysunek z pierwszego wzoru koszulki.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU I ZAMÓWIENIA:

– Koszulki są marki Fruit of The Loom w rozmiarach i kolorach zaznaczonych na obrazkach.
– Tabela rozmiarów po kliknięciu tutaj (wg. producenta margines błędu wynosi 2.5 cm).
– Całkowita cena każdego t-shirta to 55 PLN łącznie z przesyłką (tylko na terenie Polski).
– Zamówienia proszę składać tutaj nie zapominając o podaniu numeru wzoru, rozmiaru i innych opcji zaznaczonych na obrazkach oraz adresu dostawy.
– Dostawa możliwa jest na adres domowy lub do paczkomatu.
– Przy potwierdzeniu złożenia zamówienia otrzymasz szczegóły płatności.
– Ze względów technicznych przyjmujemy tylko płatności za pomocą PayPala oraz Revoluta (konto na PayPalu nie jest konieczne, wystarczy posiadanie jednej z popularnych kart płatniczych).
– Po otrzymaniu zapłaty projekt jest oddawany do produkcji w ciągu 24 godzin.
– Producent szacuje czas dostawy od tego momentu na około 3 dni robocze (w związku z obecną sytuacją pandemiczną czas ten może się znacznie wydłużyć).
– Osobiście dołożyłem wszelkich starań, żeby grafiki były najwyższej możliwej jakości, jednak nie mogę zagwarantować jak będą wyglądać na koszulkach, podobnie jak nie mam możliwości kontroli czasu dostawy i trwałości produktu.
– Koszulki należy prać na lewej stronie w temperaturze nie przekraczającej 30 stopni Celsiusza, aby przedłużyć trwałość nadruku.

Jeśli chcecie bliżej przyjrzeć się nadrukom, znajdziecie je poniżej.

 

3 myśli na temat “20 LAT SIXERS.PL: urodzinowe t-shirty

  • 14 kwietnia 2021 o 11:11
    Permalink

    Proszę o informacje czy druga wiadomość od Michała doszła ponieważ w pierwszej zapomniałem adresu :-)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *