Jerryd Bayless opuści resztę sezonu

Wczoraj rano kontuzjowany rozgrywający Jerryd Bayless przeszedł operację nadgarstka, która wykluczy go z gry do końca sezonu. Latem Bayless podpisał 3-letni kontrakt z Sixers, jednak opuścił 13 pierwszych spotkań sezonu. Już w drugim meczu po upadku na parkiet doznał kontuzji nadgarstka, zdążył jeszcze rozegrać jedno spotkanie jako starter, ale z powodu bólu więcej nie pojawił się na parkiecie.

Sixers już zapowiadają, że Ben Simmons po powrocie na parkiet będzie głównym rozgrywającym zespołu. W związku z dobrą dyspozycją Sergio Rodrigueza i T.J.McConnella nie wiadomo nawet, czy Bayless, który słabo wypadał do tej pory na rozegraniu, dostałby swoje minuty. Można więc powiedzieć – żadna strata.

4 myśli na temat “Jerryd Bayless opuści resztę sezonu

 • 16 grudnia 2016 o 10:00
  Permalink

  słabo wypadł na rozegraniu??? Biorąc pod uwage tylko te dwa mecze to tak, ale z kolei patrząc przez pryzmat tego, że nie grał od początku sezonu, a to były jego dwa pierwsze mecze po niewyleczonej kontuzji jak sie okazuje to nie ma się chyba co spodziewać fajerwerków.

  Odpowiedz
 • 16 grudnia 2016 o 19:45
  Permalink

  Nie wiem czy oglądałeś te mecze, ale nie chodziło mi o szybkość czy formę, raczej sposób kreowania partnerów i rozdzielania piłki. Taki Rodriguez robi to dużo lepiej (klasyczniej), jak również T.J., gdy ma dobry dzień. A to już nie kwestia kontuzji, tylko stylu gry.

  Odpowiedz
 • 16 grudnia 2016 o 22:35
  Permalink

  Wybaczcie ze poza tematem, ale czy orientuje sie ktos czy jest szansa na zobaczenie dzisiaj Noela i Embiida na parkiecie?

  Odpowiedz
 • 17 grudnia 2016 o 09:18
  Permalink

  Obaj grali , jednak razem ani minuty :/

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *