Jerryd Bayless opuści resztę sezonu

Wczoraj rano kontuzjowany rozgrywający Jerryd Bayless przeszedł operację nadgarstka, która wykluczy go z gry do końca sezonu. Latem Bayless podpisał 3-letni kontrakt z Sixers, jednak opuścił 13 pierwszych spotkań sezonu. Już w drugim meczu po upadku na parkiet doznał kontuzji nadgarstka, zdążył jeszcze rozegrać jedno spotkanie jako starter, ale z powodu bólu więcej nie pojawił się na parkiecie.

Sixers już zapowiadają, że Ben Simmons po powrocie na parkiet będzie głównym rozgrywającym zespołu. W związku z dobrą dyspozycją Sergio Rodrigueza i T.J.McConnella nie wiadomo nawet, czy Bayless, który słabo wypadał do tej pory na rozegraniu, dostałby swoje minuty. Można więc powiedzieć – żadna strata.

4 komentarze

 1. sixersfan pisze:

  słabo wypadł na rozegraniu??? Biorąc pod uwage tylko te dwa mecze to tak, ale z kolei patrząc przez pryzmat tego, że nie grał od początku sezonu, a to były jego dwa pierwsze mecze po niewyleczonej kontuzji jak sie okazuje to nie ma się chyba co spodziewać fajerwerków.

 2. Monty pisze:

  Nie wiem czy oglądałeś te mecze, ale nie chodziło mi o szybkość czy formę, raczej sposób kreowania partnerów i rozdzielania piłki. Taki Rodriguez robi to dużo lepiej (klasyczniej), jak również T.J., gdy ma dobry dzień. A to już nie kwestia kontuzji, tylko stylu gry.

 3. Piotr pisze:

  Wybaczcie ze poza tematem, ale czy orientuje sie ktos czy jest szansa na zobaczenie dzisiaj Noela i Embiida na parkiecie?

 4. Glowinski pisze:

  Obaj grali , jednak razem ani minuty :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *