Thomas kolejnym królikiem doświadczalnym

Kiedy wydawało się, że tak blisko przed końcem sezonu nie będzie już zmian w składzie, Sixers zatrudnili swingmana Adonisa Thomasa. Otrzymał on 10-dniowy kontrakt w miejsce Jamesa Nunnally’ego, którego druga i ostatnia umowa właśnie wygasła. Thomas będzie już 23 zawodnikiem w tegorocznym składzie Sixers, który pojawi się na parkiecie. Nie licząc kontuzjowanych Richardsona i Noela.

4 myśli na temat “Thomas kolejnym królikiem doświadczalnym

 • 8 kwietnia 2014 o 19:43
  Permalink

  był w McDonald’s All-American oraz w top10 rekrutów z high school w swoim roczniku. College kompletnie zawalił, ale mocno odbił się w D-League. Chyba najciekawszy „no-name” jak do tej pory i do tego wciąż bardzo młody (’93).

  Odpowiedz
  • 10 kwietnia 2014 o 09:37
   Permalink

   17/28…to pokazuje jakie no name grali w tym sezonie…

   Odpowiedz
 • 10 kwietnia 2014 o 07:19
  Permalink

  cytat z szostygracz.pl:
  » Nerlens Noel po raz pierwszy od września wyszedł od dziennikarzy i zapewnił, że jest bardzo zadowolony z postępów, jakie poczynił od czasu zerwania ACL w marcu ubiegłego roku. „Miałem swoje gorsze chwile, ale nie poddawałem się. Wylewałem siódme poty by dostać się do miejsca, w którym jestem teraz. Czuję się naprawdę pewny siebie, nigdy nie byłem tak silny i w dodatku poprawiłem wyskok dosiężny.”

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *