9 myśli na temat “USA w półfinale po rozbiciu Australii

 • 9 sierpnia 2012 o 18:13
  Permalink

  Sixers włączyli się do Dwight-drama. pojawiła się informacja jakoby Nuggets i Sixers mieli być częścią trejdu który przetransportowałby Howarda do Jeziorowców. to już na stówe oznaczałoby pożegnanie z Andre, ale była by może szansa żeby sprowadzić Afflalo, chociaż teraz bardziej podkoszowy by się przydał.

  Odpowiedz
 • 9 sierpnia 2012 o 18:15
  Permalink

  sprzed chwili! proponowany trejd:
  Dwight do Lakers
  Bynum do 76ers
  Iguodala do Nuggets
  Afflalo, Gasol do Magic
  jak bardzo utalentowany by nie był Bynum to nie podoba mi się jego nastawienie. ale nie ma co wybrzydzać, podejrzewam ze większość w ciemno by ten trejd brała :P

  Odpowiedz
 • 9 sierpnia 2012 o 18:36
  Permalink

  Trade brałbym w ciemno. Bynum załatałby tą czarną dziurę na C. Bo obecnie to i o te 8 miejsce w PO będzie w następnym sezonie ciężko coś czuję przy tym obecnie składzie

  Odpowiedz
 • 10 sierpnia 2012 o 00:41
  Permalink

  taa, pytanie tylko co Iguodala mialby robic w Nggets miedzy Gallinarim a Chandlerem? Grac na SG? Phi…

  Odpowiedz
 • 10 sierpnia 2012 o 09:29
  Permalink

  No i praktycznie zaklepane, Iggy drogą Iversona do Denver, my prócz Bynuma(który i tak za rok pewnie zwieje) dostajemy na trójkę J-Richa…W sumie korzystnie, ale dla mnie Iggy powinien grac do końca kariery w 76 i to dzień przed ślubem takie wymiany się dzieją!!!

  Odpowiedz
 • 10 sierpnia 2012 o 12:12
  Permalink

  zgadzam się. Andre powinien skończyć karierę w sixers :( o tyle dobrze do trafił do innego z trzech ulubionych moich klubów, inna sprawa że faktycznie jego miejsce ciężko będzie tam określić.

  @BlazejB3,
  gratulacje :]

  Odpowiedz
  • 10 sierpnia 2012 o 18:24
   Permalink

   Dzięki Rogalinho!!A Iggiemu życzmy samych sukcesów, choć szkoda, że nie trafił do klubu, który w najbliższej przyszłości będzie miał szansę na miśka.Wszystko (cały ten transfer) przez ten jego za wysoki kontrakt…wciąż to do mnie nie dociera.Wolałbym żeby to Turner z Thadem wzięli udział w tej wymianie!!Wtedy Jrue-N.young-Iggy-Lavoy-Bynum.Jakoś nie mogę uwierzyć, że Evan zagra wreszcie na miarę oczekiwań, obym się mylił.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *