A tymczasem w Philadelphii…

 • Właściciele Sixers oznajmili, że szukają terenu pod budowę nowego centrum treningowego oraz biur w New Jersey i w całym stanie Pennsylvania. Miasto Philadelphia z burmistrzem na czele już zapowiedzieli, że będą walczyć o to, żeby wszystkie kwatery Sixers pozostały w mieście.
 • Prezydent Knicks Phil Jackson oznajmił, że chciałby pozyskać od Sixers i Bucks kilka numerów drugiej rundy draftu. Chodzi mu raczej o kupno praw do tych numerów, niż transfery. Knicks w tegorocznym drafcie są bez wyborów.
 • Ed Snider, były właściciel Sixers, walczy z rakiem. Przecieki mówią, że na razie nie jest to poważne stadium choroby i nic nie zagraża jego życiu.

2 myśli na temat “A tymczasem w Philadelphii…

 • 4 czerwca 2014 o 15:21
  Permalink

  Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Hinkie najpierw pół składu wyprzedał za 2nd roundery, a teraz odda je za gotówkę. Phil chyba żyje w starych realiach i myśli, że w NBA roi się od durnych GM-ów. Nie te czasy staruszku, nie te czasy.

  Odpowiedz
 • 4 czerwca 2014 o 22:24
  Permalink

  Nie te czasy, tym bardziej w nowym CBA. Wartość gościa wybranego w drugiej rundzie jest już większa niż gotóweczka z NYC.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *