Raport medyczny

Wyniki rezenansu magnetycznego Bobana Marjanovića, o którym pisaliśmy wczoraj, pozwalają odetchnąć z ulgą. Poza obiciem kości i delikatnym zwichnięciem kolana, prześwietlenie nie wykazało niczego poważnego. Stan Marjanovića zostanie ponownie oceniony za 5-7 dni i wtedy można się spodziewać ujawnienia daty powrotu do gry naszego wielkoluda.

Z kolei Furkan Korkmaz przeszedł operację w związku z urazem, o którym informowaliśmy przed tygodniem. W tym przypadku przerwa będzie dłuższa; dopiero za około miesiąc Turek przejdzie badania kontrolne i wtedy będzie można spekulować o terminie jego powrotu.

Niestety Joel Embiid nie zagra w czwartkowym spotkaniu przeciwko Oklahona City Thunder – oświadczył Brett Brown. Ciekawe, czy na boisku zobaczymy Johnsona, czy Pattona?

Tegoroczny debiutant Zhaire Smith zadebiutuje w G-League najprawdopodobniej już w ten piątek. Trzymamy kciuki i czekamy z niecierpliwością!

2 myśli na temat “Raport medyczny

 • 27 lutego 2019 o 07:10
  Permalink

  Super wiadomość co do Zhaire :D
  Jeśli Brown będzie usiłował grać small-ball z Harrisem, Simmonsem lub Scottem przeciwko takiemu potworowi jak Adams, to się załamię. A jest duże prawdopodobieństwo takiego scenariusza. Ale czy więcej gabarytu będzie lepsze? Patton i Johnson nie są w tej chwili na poziomie pozwalającym na rywalizację w PO.
  P.S. Szacun dla Amira za to, że zagrał ostatnio ochotniczo dla Blue Coats! Każda forma aktywności meczowej jest dobra :)

  Odpowiedz
 • 27 lutego 2019 o 08:43
  Permalink

  Niestety ko tuzje dziesiątkują roster sixers. Niestety będzie ciężko coś ugrać z Thunder bo po koszem będą mieć znaczną przewagę i do tego PG przeżywają y drugą młodość. Wiele będzie zależało od dyspozycji Butler – Harris, szczególnie ten pierwsze będzie musiał się wykazać po obu stronach parkietu, bo ostatnie mecze miał mocno średnie, żeby nie powiedzieć słabe.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *