Raport medyczny

Wyniki rezenansu magnetycznego Bobana Marjanovića, o którym pisaliśmy wczoraj, pozwalają odetchnąć z ulgą. Poza obiciem kości i delikatnym zwichnięciem kolana, prześwietlenie nie wykazało niczego poważnego. Stan Marjanovića zostanie ponownie oceniony za 5-7 dni i wtedy można się spodziewać ujawnienia daty powrotu do gry naszego wielkoluda.

Z kolei Furkan Korkmaz przeszedł operację w związku z urazem, o którym informowaliśmy przed tygodniem. W tym przypadku przerwa będzie dłuższa; dopiero za około miesiąc Turek przejdzie badania kontrolne i wtedy będzie można spekulować o terminie jego powrotu.

Niestety Joel Embiid nie zagra w czwartkowym spotkaniu przeciwko Oklahona City Thunder – oświadczył Brett Brown. Ciekawe, czy na boisku zobaczymy Johnsona, czy Pattona?

Tegoroczny debiutant Zhaire Smith zadebiutuje w G-League najprawdopodobniej już w ten piątek. Trzymamy kciuki i czekamy z niecierpliwością!

2 komentarze

  1. Serek7 pisze:

    Super wiadomość co do Zhaire :D
    Jeśli Brown będzie usiłował grać small-ball z Harrisem, Simmonsem lub Scottem przeciwko takiemu potworowi jak Adams, to się załamię. A jest duże prawdopodobieństwo takiego scenariusza. Ale czy więcej gabarytu będzie lepsze? Patton i Johnson nie są w tej chwili na poziomie pozwalającym na rywalizację w PO.
    P.S. Szacun dla Amira za to, że zagrał ostatnio ochotniczo dla Blue Coats! Każda forma aktywności meczowej jest dobra :)

  2. Sixersfan pisze:

    Niestety ko tuzje dziesiątkują roster sixers. Niestety będzie ciężko coś ugrać z Thunder bo po koszem będą mieć znaczną przewagę i do tego PG przeżywają y drugą młodość. Wiele będzie zależało od dyspozycji Butler – Harris, szczególnie ten pierwsze będzie musiał się wykazać po obu stronach parkietu, bo ostatnie mecze miał mocno średnie, żeby nie powiedzieć słabe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *