Wyniki typowań sezonu i play-offs

Pamiętacie, jak przed sezonem prosiliśmy Was o wytypowanie bilansu Sixers? Nie? To nic nie szkodzi, bo Internet nie zapomina, a my tym bardziej!

W związku z tym, że Philadelphia rozegrała tylko 73 spotkania zamiast tradycyjnych 82, żeby zabawa miała sens przeliczyłem Wasze typy na procent zwycięstw. Sixers z bilansem 43-30 osiągnęli 58.9% wygranych. Nikt oczywiście nie trafił tak niskiego wyniku w tym rozczarowującym sezonie. Za to najbliżej byli:

  1. Wojciech Behrendt/Tom Kos 65.8%
  2. Sebastian Klimecki/ajverson 68.3%
  3. Stefan 69.5%

Typowała również nasza redakcja, z której najbliżej był… no cóż, autor tego tekstu, prognozując najsłabszy ze wszystkich wynik 70.7% wygranych.

Z kolei na naszym profilu na Facebooku przeprowadziliśmy typowanie wyniku rywalizacji w pierwszej rundzie play-offs. W zabawie wzięło udział 37 osób, z których zaledwie dwie przewidziały wynik 4-0 na korzyść Boston Celtics. Żadna z tych osób nie odgadła najlepszego strzelca Sixers w tej serii, dlatego zgodnie z regulaminem zadecydował czas odpowiedzi. Nagrodę w postaci kodu rabatowego w wysokości 100 PLN na zakupy w SklepKoszykarski.pl otrzymuje Damian Buczer. Gratulujemy zwycięzcy i dziękujemy wszystkim innym za udział w konkursie!

Jedna myśl na temat “Wyniki typowań sezonu i play-offs

  • 24 sierpnia 2020 o 22:58
    Permalink

    Już oficjalnie Brett out i to jest jedyna pozytywna informacja dla 76ers odkąd sezon znowu ruszył. Zyczmy sobie Marca Jacksona i w następnym sezonie możemy wrócić do walki o tytuł.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *