Young do Wolves, Bennett w 76ers?

Cleveland Cavaliers dogadali się z Minnesotą Timberwolves, w wyniku czego do Cavs trafi Kevin Love, a w drugą stronę powędruje Andrew Wiggins. To już pewne, ale zgodnie z przepisami na oficjalne ogłoszenie transferu trzeba poczkeać jeszcze 18 dni. Natomiast przecieki mówią o tym, że Sixers włączyli się do wymiany wysyłając Thaddeusa Younga do Wolves i pozyskując Andrew Bennetta z Cavaliers. Wiadomość ta nie jest jeszcze pewna, ale wielce prawdopodobna. W grę mogą wchodzić jeszcze picki do draftu, o których nie wiemy.

Zaledwie 21-letni Bennett był numerem pierwszym w ubiegłorocznym drafcie, ale w debiutanckim sezonie (4.2 ppg, 3.0 rpg) stał się pośmiewiskiem NBA na tyle, że przy nim nawet Kwame Brown wyglądał jak gwiazda. Jednak po sezonie schudł, doszedł do pełni zdrowia i w lidze letniej wypadł obiecująco (13.3 ppg, 7.8 rpg). Jeśli trafi do Sixers to kto wie, czy pod okiem Bretta Browna jego kariera nie zacznie się na nowo.

2 komentarze

  1. wizzleman pisze:

    czyzby chcieli zrobic z Benneta SF’a? W sumie Brett Brown jako mistrz dyscypliny i fitnessu może wszystko :D

  2. Wilt100 pisze:

    Wcisnąć Embiida do Wolves razem z Tadkiem i przejąć Wigginsa z Bennettem. Co do tego ostatniego, to jestem przekonany, że jest lepszy niż to pokazał w zeszłym sezonie, ale kurna po cholere kolejna 4… Co my z tym zrobimy za 2 lata jak będzie Noel, Joel, Saric, Bennett? A na obwodzie kibel.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *