Brett Brown

Nie cichną echa tajemniczego wpisu Markelle Fultza na Twitterze. Pierwszy numer ostatniego draftu napisał wczoraj następujące słowa:

Według doniesień philly.com słowa Fultza odnosiły się do komentarza Bretta Browna, który w trakcie wywiadu powiedział, iż problemy z rzutem u młodego rozgrywającego są spowodowane czynnikami psychosomatycznymi, czyli po prostu psychiczną blokadą.

Słowa Browna odbiły się szerokim echem w mediach i najwyraźniej dotknęły dogłębnie głównego zainteresowanego. Trener Sixers nie omieszkał pospiesznie odnieść się do powstałej wokół jego rzekomej wypowiedzi wrzawy.

– Moje słowa zostały zupełnie przekręcone. (…) Rozmawiałem dziś o tym z ESPN i przeprosili mnie za to. Uraz Markelle został udokumentowany i powtarzałem to setki razy – powiedział Brown.

Według oficjalnych informacji Markelle Fultz chwilami wciąż odczuwa ból w ramieniu w trakcie rzutu, jednak 9 stycznia został on dopuszczony do treningów na pełnych obrotach. Media spekulują z tego powodu od jakiegoś czasu na temat “amnezji rzutowej” Fultza. Nie wiadomo jak wspomniana wyżej sytuacja wpłynie na relacje trenera z młodym rozgrywającym, jednak jedno można założyć – oficjalne informacje nie mówią nam całej prawdy o urazie Markelle.