A tymczasem w Philadelphii…

 • Wygląda na to, że powrót Bena Simmonsa w styczniu jest coraz bardziej realny. Brett Brown zaznacza, że Simmons będzie grał na pozycji rozgrywającego, chociaż będzie potrzebował czasu na przyzwyczajenie się do tej zmiany. Ciekawe, co na to Rodriguez i Bayless (chociaż ten ciągle pauzuje, bo najwyraźniej wrócił zbyt wcześnie).
 • Nerlens Noel przechodzi z Sixers do Sevens, z Sevens do Sixers i tak w kółko. Ćwiczy coraz więcej i można przyjąć, że już niedługo zobaczymy go na parkiecie – oczywiście w NBA. Uważajcie, bo Noel może zadebiutować równie niespodziewanie, co Bayless.
 • Dla tych co jeszcze nie widzą – Joel Embiid może już grać po 28 minut w każdym spotkaniu, niestety wciąż nie gra w przypadku kolejnych spotkań dzień za dniem. Za to współpraca z Jahlilem Okaforem, gdy oboje przebywają na parkiecie, wygląda lepiej, niż się spodziewaliśmy.
 • W rankingu debiutantów NBA.com Joel Embiid zajmuje pierwsze, a Dario Saric drugie miejsce. Niezmiennie od początku sezonu.
 • W typowaniach do draftu 2017 roku Sixers mają obecnie pierwszy oraz dwunasty wybór.

Jedna myśl na temat “A tymczasem w Philadelphii…

 • 5 grudnia 2016 o 22:18
  Permalink

  Jedną z niewielu rzeczy ktora zaskakuje mnie na plus to wyrazna poprawa w skutecznosci rzutów za 3. Gdyby nie ceglenie Covingtona to mielibysmy prawie 40%
  Trzeba tez zauwazyc że mamy 14 meczy rozegranych u siebie a tylko 6 na wyjezdzie.
  Są jakieś wiesci co do Noeala? chodzi o to czy planują go integrowac z druzyna czy juz jest przewidziany do odstrzalu?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *