A tymczasem w Philadelphii…

Lato w pełni, ale to nie znaczy, że w Philadelphii nic się nie dzieje. Przed Wami garść newsów i cytatów z obozu Sixers.

 • Wciąż są realne szanse na podpisanie kontraktu z Kyle Korverem. Potencjalny następca J.J. Redicka rozwarza grę w Philadelphii, Milwaukee oraz LAL.
 • Tobias Harris w nadchodzącym sezonie przejmuje numer T.J. McConnella. Harris będzie grał z 12 na koszulce, żeby w ten sposób uhonorować swojego zmarłego przyjaciela, o czym nasz redaktor Mateusz pisał już wcześniej tutaj.
 • Sixers oficjalnie potwierdzili, że podpisali kontrakty z Horfordem, O’Quinnem, Neto, Ennisem III, Scottem, Richardsonem, Harrisem i Thybulle.

Widzę same pozytywy mogąc wrócić tu i od razu być w sytuacji, kiedy mogę dalej się rozwijać i jednocześnie walczyć o mistrzostwo w kilku kolejnych sezonach – TOBIAS HARRIS.

 • Al Horford zdradza, co przekonało go do gry w Philadelphii. „Było kilka zespołów, które się mną interesowały. Ale byłem zaskoczony, jak agresywnie walczyli o mnie Sixers, dlatego podjęcie tej decyzji było dla mnie bardzo łatwe” – powiedział Horford dodając, że priorytetem dla niego była szansa na walkę o tytuł, dodatkowo był podekscytowany możliwością gry u boku Joela Embiida.
 • Wiemy już dokładnie, jak wygląda klauzula w kontrakcie Horforda, który zarobi 97 milionów podstawowego wynagrodzenia, 102 miliony jeśli Sixers awansują do Finałów NBA w latach 2020-22 lub 109 milionów, jeśli zdobędą w którymś z tych sezonów tytuł mistrzowski. W przypadku transferu, klauzula ta przechodzi automatycznie do nowego zespołu Horforda.

Sixers to dobra drużyna, ze sporymi szansami na mistrzostwo. Droga do wygrania Wschodu jest teraz otwarta. Mieliśmy niezłe szanse rok temu. Teraz, kiedy Kawhi odszedł z konferencji, to my zmierzamy wprost do Finałów – JAMES ENNIS III.

 • Tobias Harris chwali Bena Simmonsa, który ćwiczy rzuty z dystansu i za trzy. „Kiedy wyzwałem go do trafienia dwóch trójek, trafił dwie z rzędu. On naprawdę polepszył swoją grę. Jego rzut jest całkiem dobry. Ma też wystarczająco dużo pewności siebie, żeby rzucać. A ja tylko mu powtarzam, nawet na treningach, żeby miał tą pewność siebie i rzucał dalej, nawet, gdy pudłuje. Tylko wtedy możesz taką odwagę zdobyć” – twierdzi Harris, chwaląc Simmonsa za codzienne treningi. Ale czy Australijczyk odważy się w ogóle rzucać podczas najbliższego sezonu?
 • Keith Pompey chwali z kolei zmiany w Sixers twierdząc, że wszystkie nowe nabytki, to najwyraźniej zawodnicy wprowadzający świetną atmosferę w szatni, która jego zdaniem w zeszłym sezonie nie była aż taka dobra, jak twierdzono.

6 myśli na temat “A tymczasem w Philadelphii…

 • 13 lipca 2019 o 23:37
  Permalink

  no to jak Ben trafił dwie trójki z rzędu na treningu to mistrzostwo mamy w kieszeni :p mógł chociaż skłamać i powiedzieć, że to było 10 trójek z rzedu :d

  Odpowiedz
 • 14 lipca 2019 o 13:46
  Permalink

  nie wiem czy było, pewnie już tak. Taka ciekawostka. Boban Marjanovic zagrał w Johnie Wicku 3 :D

  Odpowiedz
 • 15 lipca 2019 o 19:05
  Permalink

  Od sezonu 20/21 salary będzie bardzo przekroczone.
  Embiid 29, Horford 27, Harris 33, Simmons też ponad 30. Do tego Richardson 10.
  Obawiam się że po następnym sezonie będą chcieli kogoś oddać żeby zejść z salary.

  Odpowiedz
 • 15 lipca 2019 o 21:36
  Permalink

  Podobno Jr Smith będzie ma być zwolniony z Cavs. Widzielibyście go u nas?

  Odpowiedz
 • 16 lipca 2019 o 10:21
  Permalink

  Stanowcze nie dla ludzi z odchyłami psychicznymi takimi jak Jr Smith, Lancelot czy Carmelo.
  Na probaskacie jest lista jeszcze dostępnych wolnych agentów. Najciekawsze nazwiska to Lin, Nene, Shumpert ewentualnie jest jeszcze Brewer i Simba. Każdy z nich dostępny za minimum ale domyślam się że narazie czekamy co zrobi Korver.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *