ASG 2019: Simmons wygrywa z Embiidem

Drużyna LeBrona Jamesa z Bennem Simmonsem w składzie okazała się lepsza w tegorocznym Meczu Gwiazd 178-164. Rozgrywający Sixers zapisał się w historii, będąc pierwszym graczem z Australii, który wziął udział w ASG. Simmons zdobył 10 punktów (5/5 z gry), 6 zbiórek, najwięcej w zespole 7 asyst i 1 przechwyt w 16 minut gry.

Joel Embiid bawił się ciut gorzej, zaliczając dla pokonanych 10 punktów (4/12 z gry), najwięcej w zespole 12 zbiórek oraz 1 blok w 23 minuty na parkiecie.

Kevin Durant rzucając 31 punktów zapewnił sobie nagrodę MVP.

Kolejny Weekend Gwiazd za rok w Chicago.

Jedna myśl na temat “ASG 2019: Simmons wygrywa z Embiidem

  • 18 lutego 2019 o 23:22
    Permalink

    Nie rozumiem, jak ludzie mogą to jeszcze oglądać. Oglądanie takiego meczu jest po prostu zbyt nudne. Wygląda to tak jakby ktoś sobie grał na konsoli na najłatwiejszy stopień trudności. Przecież ASG ma być dla ludzi, żeby zobaczyli najlepszych graczy w jednym momencie na parkiecie, jakby wyglądał mecz największych gwiazd ligi. Na takie śmieszne zabawy jak są w ostatnich latach, to mogą sobie brać nawet przeciętniaków i poziom meczu nie spadnie. Czy Amerykanie naprawdę aż tak stawiają na widowisko, a rywalizacja ich nie obchodzi? Może dlatego właśnie powstały te teamy, bo trudniej się identyfikować z jednym z teamów, a kiedyś ludzie wybierali czy kibicują wschodowi czy zachodowi

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *