Brett Brown zostaje!

Jak informują media za oceanem, Brown nie zostanie zwolniony i dalej będzie trenerem 76ers w przyszłym sezonie. W poniedziałek doszło do spotkania właściciela klubu Harrisa, z Brownem oraz GM klubu Eltonem Brandem. Panowie omawiali plany na przyszły sezon, przede wszystkim musieli przedyskutować offseason, które zapowiada się bardzo ciekawie. Z pewnością nie bez znaczenia w kwestii pozostania coacha Bretta było to, jak mocno za trenerem wstawił się Joel Embiid. Joel powiedział, że Brett wykonał świetną robote, a jeśli trzeba kogoś winić za wynik w playoffs, trzeba winić jego samego. Wkrótce opiszemy nasze podejście do tematu i jak oceniamy kolejną szansę dla naszego trenera.

4 myśli na temat “Brett Brown zostaje!

 • 14 maja 2019 o 09:49
  Permalink

  Wobec braku ciekawych nazwisk na rynku trenerów dobrze lepszym jest zostawić Browna niż zmienić tylko dla zasady. Cieszy postawa Joela, który swoją postawą pokazał, iż ma świadomość, że nie zagrał jak przystało na centra z Topu ligi. Na podpisaniu Browna nie powinna ucierpieć też chemia w zespole. Mimo wszystko szkoda bo miałem cichą nadzieję, że przyjdzie do nas trener, który da Sixers nową jakość.

  Odpowiedz
 • 14 maja 2019 o 19:05
  Permalink

  Powiem Szczerze, byłem za zwolnIeniem Browna kiedy Philla nie awansuje do finału konferencji. Odpadli w półfinale po ciężkim boju i wydaje mi się, ze Brown zrobił wszystko co w jego mocy zeby wygrać ta serie. Gdyby Jojo zagrał na swoim poziome każdy mecz, wygralibyśmy z Raps. Niestety nie udało się ale myśle, ze trener powinien zostac i dostać jeszcze szanse na prowadzenie tego zespołu. Cały sezon w takim składzie (jeżeli uda się się podpisać Jimmiego i Tobiego – musi się udać…) jest bardzo duża szansa, ze w nowym sezonie będziemy mogli powalczyć o mistrzostwo.. wzmocnienie ławki plus zatrzymanie w/w może być sukcesem..

  Odpowiedz
 • 14 maja 2019 o 19:47
  Permalink

  Żeby walczyć o coś więcej to trzeba być wyżej w tabeli. Może marudzę że top3 to za nisko ale dzięki temu Toronto miało przewagę parkietu w decydującym meczu.
  Mały zarzut do Browna że przegraliśmy dużo meczy ze slabeuszami w sezonie regularnym A graliśmy wtedy pełnym składem już po transferach. Widać było brak zaangażowania w tych meczach.
  Nie ma sensu wymiany trenera jeśli nie trafi się ktoś dużo lepszy.

  Odpowiedz
 • 16 maja 2019 o 13:00
  Permalink

  offtop, ale Boban będzie miał udział w Johnie Wicku 3 :)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *