Brown: Luty to termin Smitha i Pattona

Tydzień temu podczas konferencji prasowej Brett Brown został zapytany o aktualizację na temat kontuzjowanych zawodników Sixers. Oto co miał do powiedzenia nasz trener:

MEDIA: Trenerze, w temacie kontuzji – od kilku tygodni nie było dane nam usłyszeć żadnych informacji na temat Markelle’a, Justina i Zhaire’a. Czy mógłbyś podać nam aktualne informacje na temat ich stanu?

BROWN: Nie dokładne, jedynie ogólne. Zhaire kontynuuje rzucanie, pracę indywidualną, choć nie zdarzyło się jeszcze, by w pełni trenował z drużyną. Justin robi progres. Powiedziano mi, że celują we wczesny luty, taki jest cel. W niedługiej przyszłości klub, a dokładniej Elton [Brand], wyda oświadczenie na temat następnych ruchów Markelle’a. Wiem, że kontynuuje pracę z fizjoterapeutami, kontynuuje pracę w Kalifornii, i wszyscy oczekujemy zobaczyć go tutaj już niedługo, szczerze powiedziawszy. Elton poda wam więcej szczegółów.

MEDIA: Kiedy mówiłeś o celu Pattona, o lutym, chodziło ci o treningi czy o grę?

BROWN: Treningi, tak. Będzie powoli wracał do treningów. 

MEDIA: Powiedziałeś, że oczekujesz zobaczyć Markelle’a tutaj już niedługo. Chodziło ci o to, że zobaczymy go tutaj, fizycznie, czy że zobaczymy go na parkiecie?

BROWN: Myślę, że tutaj, fizycznie, nie na parkiecie.

MEDIA: Wracając do Zhaire – ostatnie co słyszeliśmy od Eltona, to informacja, że Smith czeka na skan. To było około 1.5 tygodnia temu. Możemy więc zakładać, że skan stopy wyszedł pozytywnie?

BROWN: Nie zakładałbym tego, bo nie dostałem informacji na ten temat. Widzę po prostu, jak przychodzi i pracuje. Nie wiem nic o wynikach skanu. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *