Corey Brewer na pokładzie!

Nie jest może to news na który bardzo czekamy, jednak Sixers podpisali na 10-dniowy kontrakt weterana Corey’a Brewera. Brewer w zeszłym sezonie, szczególnie po przenosinach do OKC, pokazał, że ma jeszcze sporo paliwa i stać go na produktywne minuty. Ważne, że coś się dzieje i misja pod tytułem „dodajmy głębi składu” zaczęła się na dobre. Zobaczymy jak Corey wykorzysta swój czas i czy doda trochę świeżości na skrzydle, której tak bardzo nam brakuje.

9 myśli na temat “Corey Brewer na pokładzie!

 • 16 stycznia 2019 o 09:22
  Permalink

  Bardzo fajnie, corey zawsze wnosił dużo energii z ławki!!

  Odpowiedz
 • 16 stycznia 2019 o 10:14
  Permalink

  Jak to się stało, że zapomniałem, że ten gość jest FA? :o Pamiętam, że byłem w szoku, że OKC go nie przedłużyli – radził sobie doskonale. Jestem ciekaw, jak się odnajdzie. Może dać bardzo fajną energię z ławki. McConnell – Shamet – Brewer – Bolden – Muscala to już nie aż tak dziurawa obrona na ławce, dobrze się dzieje. Mam tylko nadzieję, że będzie rzucał za 3 ze skutecznością z OKC, a nie taką, jaką prezentował przez poprzednie sezony…

  Odpowiedz
  • 16 stycznia 2019 o 10:40
   Permalink

   Dokładnie jego sezon w Lakers a OKC to dwie różne osoby, jak usłyszałem że na treningi zostali zaproszeni on i m.in Joddie Meeks oraz Brandon Rush miałem nadzieję, że to Corey dostanie szansę.

   Odpowiedz
 • 16 stycznia 2019 o 11:40
  Permalink

  A Trevor Booker jest do wzięcia? Chętnie zobaczyłbym go z powrotem w składzie, bo zawsze po wejściu na parkiet dawał fajną energię, a i cyferki też miewał przyzwoite.

  Odpowiedz
  • 16 stycznia 2019 o 13:39
   Permalink

   W tej chwili jedynie ograniczałby rozwój Boldena. Młody ładnie gryzie parkiet, niech gra jak najwięcej ;)

   Odpowiedz
 • 16 stycznia 2019 o 13:39
  Permalink

  Ponoć Atlanta chce handlować Dedmonem.

  Odpowiedz
 • 16 stycznia 2019 o 14:19
  Permalink

  Dedmona bym brał bez zastanawiania to taka mini wersja Embiida dobry w obronie i potrafi rzucic za3.
  Jeszcze jakiś solidny sg/sf typu Lee lub Ross i silny skrzydłowy do rozciągania.

  Odpowiedz
  • 16 stycznia 2019 o 15:07
   Permalink

   w ataku mamy w sumie kim strzelać, problemem jest rotacja, tak jak w zeszłym roku wchodził pitbull Anderson na najlepszego strzelca przeciwników, tak w tym roku nie mamy nikogo…starterzy się muszą oszczędzać i mam wrażenie że momentami nie grają na 100% w obronie. Piątka TJ-Shamet-Korkmaz-Simmons-Muscala nie powinna mieć miejsca. Schodzi Redick i Chandler wchodzą Shamet i Muscala, nie powinno to mieć negatywnego wpływu, gorzej jak z s5 zostaje na boisku Simmons a pozostała czwórka to rezerwowi którzy nie bronią

   Odpowiedz
 • 16 stycznia 2019 o 16:54
  Permalink

  @Hetman3 – wymagania w stylu handlowania gry komputerowej trochę, nie nastawiajmy się na takie coś. Wystarczy że Brewer będzie grał na poziomie OKC, skończy się szpital a Brown poukłada zespół i już będzie tak, jak być powinno. Wierzmy w naszych chłopaków, choć trawa za płotem zawsze bardziej zielona!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *