Coroczna ankieta w NBA

W corocznej ankiecie menedżerowie wszystkich drużyn NBA ocenili off-season i szanse poszczególnych drużyn w nadchodzących rozgrywkach. Jest to szczególnie interesujące dla nas, ponieważ zespół z Philadelphii przewija się w wynikach wyjątkowo często.

Zaczniemy skromnie – w pytaniu o to, który ruch minionego lata jest najfajniejszy, zwyciężyło bezapelacyjnie pozyskanie Leonarda i George’a przez Clippers. Ale jeszcze trzy drużyny otrzymały po dwa głosy; Jazz, Pelicans i Sixers (za pozyskanie Horforda i Richardsona).

Pozyskanie Ala Horforda przez Sixers zwyciężyło w kategorii największego zaskoczenia, a na drugim miejscu z tą samą ilością punktów znalazł się Russell w Warriors. Za nim Pelicans kradnący nam Redicka.

W typowaniu najlepszych zespołów obu konferencji, na Wschodzie wygrali Bucks (12 głosów) przed Sixers (8 głosów), a na Zachodzie wytypowano Clippers (16 głosów) przed Nuggets (2 głosy). Największe szanse na tytuł mistrzowski otrzymali kolejno Clippers (13 głosów), Bucks (2 głosy) i Sixers (2 głosy).

Pełne wyniki TUTAJ.

Jedna myśl na temat “Coroczna ankieta w NBA

  • 4 sierpnia 2019 o 12:35
    Permalink

    Markele Fultz wrócił do gry i w sparingu z nami miał lepsze i gorsze momenty ale gdy miał te lepsze, robił co chciał. Właśnie miałem taki sen. Tak realistyczny że aż musiałem sprawdzić czy to prawda czy jednak nadal „wraca do gry lada moment” ;)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *