Joshua Harris & Jerry Colangelo

“Nie mamy żadnych gwarancji, ale trzeba ludziom dać nadzieję. Nie patrzymy, gdzie będziemy za pięć lat. W ogóle tak tego nie widzę. Za to widzę szanse na zrobienie tu wielkich rzeczy w przeciągu  roku”.

“Jedyny kierunek, w którym możemy teraz iść, to iść w górę. Jestem optymistą, ale trzeba mieć też trochę szczęścia w stosunku do spraw, o których mówię. Używam określenia, że gwiazdy muszą nam sprzyjać. I jeśli sprzyjają, to zrobimy coś większego w 2016 roku. Za rok możemy być w miejscu, które zaskoczy wielu ludzi”.

“Dalej robimy wszystko zgodnie z planem, nic tutaj się nie zmieniło. Rzeczywistość jest taka, i ja to doskonale rozumiem, że Sam wykonał kawał dobrej roboty zbierając wszystkie assety. Teraz to kwestia tego, kiedy pociągniemy za spust, żeby je użyć. I jak patrzę na to wszystko, to widzę taką możliwość wcześniej, niż później”.

“Trzeba patrzeć na rożne części tej układanki, jak wzajemnie się uzupełniają, ale czego byśmy nie potrzebowali, to nie dostaniemy tego za darmo. Jeśli chcesz zacząć działać, musisz tez coś poświęcić”.