A przed draftem…

 • Sixers po treningach z Andrew Wigginsem są ponoć do niego jeszcze bardziej przekonani.
 • Joel Embiid doznał kontuzji stopy (być może złamanie), która wymaga operacji – jakby miało miał problemów z plecami…
 • Sixers będą prawdopodobnie dalej próbować zdobyć wyższy numer w drafcie przez wymianę, aby nie stracić Wigginsa, jeśli Embiid spadnie w dół.
 • Jeśli jednak stracą Wigginsa, to ponoć są bardziej zainteresowani wyborem rozgrywajacego (Exum, Smart), niż centra (Embiid).
 • Kontuzji stopy nabawił się także Julius Randle, potencjalny wybór 10 filadelfijczyków, ale to ponoć nic poważnego i nie wymaga interwencji lekarza (sam Randle widzi siebie w Lakers).
 • Z numerem 10 może być także wybrany Noah Vonleh, ale to bardziej spekulacja dziennikarzy, niż przeciek z Philly.
 • Draft w następny czwartek w nocy, można go będzie obejrzeć za darmo na NBALP, a komentować (też za darmo ;)) na Sixers.pl

19 myśli na temat “A przed draftem…

 • 19 czerwca 2014 o 21:23
  Permalink

  To chyba będzie mój jedyny raz w życiu kiedy zmobilizuje się, żeby zobaczyć draft na żywo :-)

  Odpowiedz
 • 19 czerwca 2014 o 22:20
  Permalink

  ehhh…aż żal komentować cały sezon tankujemy,a tu takie coś na koniec :(
  Po pierwsze nie brać szklanego Embiida…
  Po drugie nie brać rozgrywającego…mamy MCW…
  Po trzecie Randle ani Vonleh nie dotrwają do 10 :)
  Po czwarte wszyscy oglądamy draft na żywo :D

  Odpowiedz
 • 20 czerwca 2014 o 07:07
  Permalink

  Z drugiej strony… To tylko kontuzja stopy… Nie jakieś acl jak w przypadku Noela. Nie miso to wpłynąć bardzo na notowania

  Odpowiedz
 • 20 czerwca 2014 o 08:25
  Permalink

  Wiggins sie oddala. Embid spadl w mockach na 3 pozycje a na draft express na 4. To są mocki i ciekawe na kogo tak na prawde zdecydują sie Cavs. Embiid to kusząca opcja, ale jak juz wcześniej pisalem okazac sie moze kolejnym Odenem. Dlatego tez Bucks i Cavs moga go odpuścić. Ja osobiście jeżeli teraz nadąży sie okzja to wymienialbym 3 i 10 pick na numer jeden, a jeżeli nie to z w przypadku gdyby Parker i Wiggins juz pojda to bralbym Embida. Stopa to nie koniec swiata, z plecami tez dojdzie do lasu, a z Noelem pod koszem mielibyśmy chyba jedna z lepiej chronionych obręczy.

  Odpowiedz
 • 20 czerwca 2014 o 10:18
  Permalink

  Za dużo od wczoraj o tym myślę… :) moze to jakas kolejna gierka np. Agenta Joela, moze Embiid chce spaść w dół w mockach? Może jest gdzieś tam jakiś interes, by trafić np. Do celtics. Hinkie ma bardzo ciężki tydzień :D
  Podobno Jazz też złożyli Cavs ofertę by pozyskać pick: pick 5 + Favors. Wg mnie lepsza niż nasza, bo to lepszy pakiet niż 3+ tadek.

  Odpowiedz
  • 20 czerwca 2014 o 12:19
   Permalink

   Nie zgadzam się,że dają lepszą oferte:
   Tadek > Favors
   3 pick > 5 pick
   Poza tym cavs chcą wygrywać już teraz a nie czekać na wielkie przebudzenie Favorsa,które pewnie nigdy nie nastąpi…

   Odpowiedz
   • 20 czerwca 2014 o 12:32
    Permalink

    Thad i Favors to różni gracze. Wątpię, by wiele osób stawiało Younga nad Favorsem. Ten drugi jest o 3 lata młodszy i nadal ma spory potencjał. Thad raczej już pokazał max swoich umiejętności. Poza tym Young to jest tweener, a Favors to rim protector. Cavs akurat dużo bardziej potrzebują obrony pomalowanego niż kolejnego skrzydłowego w stylu Tristana Thompsona.

    Odpowiedz
 • 20 czerwca 2014 o 11:35
  Permalink

  Moim zdaniem gorsza dlatego, ze Cavs mając nas nr 3 maja okazje wybrać kogoś z top 3 (wiggins, Parker, embiid) z których kazdy zasluguje na nr 1, a jeżeli nie tomogs wybrać każdego, a nr 5 ich ogranicza. Zostaje Favors, który jest jeszcze mlody, ale czy apel i pokladane w nim nafzieje??? A tadek to juz marka sama w sobie, dlatego uważam ze celtics predzej wezmą nasza ofertę niż jazz

  Odpowiedz
  • 20 czerwca 2014 o 13:22
   Permalink

   Moim zdaniem gorsza dlatego, ze Cavs mając nas nr 3 maja okazje wybrać kogoś z top 3 (wiggins, Parker, embiid) z których kazdy zasluguje na nr 1, a jeżeli nie tomogs wybrać każdego, a nr 5 ich ogranicza. Zostaje Favors, który jest jeszcze mlody, ale czy spelni i pokladane w nim nadzieje??? A tadek to juz marka sama w sobie, dlatego uważam ze cavs predzej wezmą nasza ofertę niż jazz

   Odpowiedz
 • 21 czerwca 2014 o 11:33
  Permalink

  Embiid już po operacji stopy, w trakcie której wstawiono mu dwie śruby i teraz czeka go pauza 4 – 6 miesięcy. Nie wygląda to dla nas zbyt dobrze, bo w tym układzie wątpię, żeby Cavs, lub Bucks ryzykowali i brali kogoś innego niż Parker i Wiggins. Nas zostawia to w ciemnej d…, jako że drugiego dużego i powtórki z zeszłego roku z Noelem chyba nie potrzebujemy. Branie Exuma i handlowanie MCW uważam za totalną głupotę. Mam nadzieję, że Hinkie coś sensownego wymyśli – zostało już tylko kilka dni.

  Odpowiedz
 • 21 czerwca 2014 o 12:15
  Permalink

  Na probasket plotka, thad + mcw do lal, za nash + pick 7.
  Całkowicie nie wiem po co taki deal. Tylko tracimy na tym.
  Bardzo trudny sprawdzian przed Hinkiem

  Odpowiedz
  • 21 czerwca 2014 o 18:24
   Permalink

   Ja nie będę zdziwiony, jeśli MCW i Thad zostaną gdzieś oddani za picki, a my weźmiemy z 3 Exuma. Hinkie może zrobić wszystko…

   Odpowiedz
 • 21 czerwca 2014 o 14:02
  Permalink

  W takim układzie ja bym brał Vonleha lub Randlea. Obaj skrzydłowi, dobrzy w ofensywie, z nr 10 jakiegoś dobrego strzelca, za mną cały czas chodzi McDremott, ale pożyjemy zobaczymy. Wymiana z LAL według mnie totalnie z dupy!!! Moim zadaniem Kombinują tak, że bierzemy Exuma z nr 3, z numerem 7 i 10 bierzemy skrzydłowego np. Randle i jakiegoś strzelca Stauskas czy McDremott, dodatkowo mamy weterana Nasha.Moim zdaniem trade nie potrzebny, wedlug mnie priorytet to zostawić MCW, możemy tradować thadem i ewentualnie pickiem 10 albo 3 (pod warunkiem uzyskamy 1 lub 2 – w co wątpię). Z drugiej strony troche szkoda mi odpuścic Embiida, może wyjściem byloby dać mu szanse gry ok nowego roku, pytanie tylko jak bedzie grał z Noelem w jednym składzie, jeden z nich musi grac na 4 (prawdopodobnie bylby to Noel). Obaj zawodnicy to „rim protector”, więc pomalowane mielibyśmy bardzo dobrze chronione. Powiem szczerze, że nie łatwa decyzja przed sixers.

  Odpowiedz
  • 21 czerwca 2014 o 14:47
   Permalink

   Bleh cały sezon cierpienia dla Vonleha lub Randle’a? Żaden z nich nie będzie alphadogiem, liderem czy pierwszą opcją. All in po Wigginsa albo brać Parkera. Nie rozmieniać się na drobne.

   Odpowiedz
  • 21 czerwca 2014 o 17:54
   Permalink

   Nie Embiida.Większość obniża składy a my 2 kłody w pomalowanym ? Ciężko to widzę…

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *