Embiid i Simmons poza ASG

Mecz Gwiazd… i po meczu, przynajmniej dla Joela Embiida i Bena Simmonsa. Zawodnicy Sixers chcieli zapewne dobrze wyglądać na imprezę w Atlancie i przed wylotem do Georgii udali się do tego samego fryzjera w Philadelphii. Niestety ów fryzjer złapał COVID-19 i za sprawą tzw. „contact tracking” okazało się, że gwiazdy Sixers mogą również być zagrożone, więc teraz czeka ich kwarantanna.

Embiid i Simmons zostali oficjalnie wykluczeni przez NBA z udziału w Meczu Gwiazd i najprawdopodobniej będą musieli pozostać w zamknięciu przez tydzień, co stawia pod znakiem zapytania ich powrót na początek drugiej części rozgrywek. W czwartek Sixers wznawiają sezon wyjazdowym spotkaniem w Chicago.
 

4 myśli na temat “Embiid i Simmons poza ASG

 • 7 marca 2021 o 21:24
  Permalink

  Ten mecz gwiazd to w ogóle w tym roku nie wiadomo po co? Dobrze, ze nie grają bo jeszcze jakaś kontuzja albo inne pierdolstwo by się przyplątało :) mam nadzieje, ze wynik na covid będzie negatywny i chłopaki wrócą na mecz z Chicago.

  Odpowiedz
 • 7 marca 2021 o 22:00
  Permalink

  Też nie wiem po co odbywa się ten mecz zwłaszcza bez udziału publiczności. Wyobraźcie sobie takie pseudo popisy przy pustej hali? Równie dobrze można zrobić transmisję z treningu poziom emocji porównywalny

  Odpowiedz
 • 8 marca 2021 o 14:28
  Permalink

  Blake Griffin w Nets. Wzmocnili właśnie swoj najsłabszy element i myślę że jeśli wkomponuje się w zespół to mamy pozamiatane.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *