Zmiana sposobu finansowania Sixers.pl

Pod koniec zeszłego roku poprosiliśmy Was o pomoc w finansowaniu tej strony w portalu Patronite. Dzięki Waszym datkom uzbieraliśmy 625 złotych, które pokryły koszty domeny za kolejny rok, a także w najbliższych tygodniach zostaną wykorzystane na dwie niespodzianki oraz małą reklamę Sixers.pl w mediach społecznościowych. Bardzo serdecznie Wam dziękujemy!

Z powodów technicznych współpracę z Patronite musieliśmy zakończyć. Każdy, kto chciałby nam pomagać może to teraz robić wpłacając jednorazowo dowolną kwotę lub decydując się na stałą miesięczną subskrypcję. To znacznie łatwiejszy i szybszy sposób wspierania nas finansowo – szczegóły w dziale Wspieraj nas!

Każda złotówka się liczy, a wszystkie środki zostaną wykorzystane na opłacenie działania i tworzenia naszego serwisu, jego promocję i rozwój. Poza tym każdy autor darowizny będzie umieszczony w podziękowaniach w sekcji Nasza strona.

Link do przelewu jest na stałe umieszczony na górze naszej strony (serduszko) a także w rozwijanym menu i w granatowym panelu informacyjnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *