Fultz odpala!

Markelle Fultz właśnie zagrał najlepsze spotkanie w karierze NBA. Wiem, że to już nas nie powinno interesować, jednak ciesze się, że chłopak nie przepadł. Żałuję sytuacji z Sixers i tego jak sprawy się potoczyły. Dziś zdobył 19 punktów, trafił dwie na trzy oddane trójki oraz zanotował kluczowy przechwyt i punkty na 30 sekund do końca spotkania. Mam nadzieję, że jego kariera w NBA nabierze jeszcze rozpędu.

5 myśli na temat “Fultz odpala!

 • 18 listopada 2019 o 12:57
  Permalink

  Żal tylko, ze poszedł za worek gruszek..

  Odpowiedz
  • 18 listopada 2019 o 20:49
   Permalink

   Taka była jego rynkowa wartość :/
   Ale mam nadzieję, że Fultz wraz z Isaaciem i Bambą to będzie nowa jakość Magic. Bo ekipa oparta na Fournierze, Vuceviciu i Gordonie to jednak nie to. Przyda się kolejna ekipa na poziomie +.500 (nie mylić z 500+) na Wschodzie.

   Odpowiedz
 • 18 listopada 2019 o 22:59
  Permalink

  Takich zawodników się nie oddaje za śmieszne picki. Oddaliśmy go gdy już była zdiagnozowana jego choroba. Rozumiem że obie strony potrzebowały nowego startu. Oczywiście śledzę jego występy i zdarza się obejrzeć jak grają Magic.
  Już mnie ponosi fantazja żeby transferować Harrisa A Magic są jedną z opcji. Czy nikt by nie chciał takich zadaniowców jak Fournier Ross czy Augustin? Idealne uzupełnienie składu i wzmocnienie ławki.

  Odpowiedz
 • 19 listopada 2019 o 23:11
  Permalink

  Czytałem ze są jakieś plotki na temat J Crawforda w Sixers..

  Odpowiedz
 • 19 listopada 2019 o 23:19
  Permalink

  Brett Brown trenerem Reprezentacji Australii od przyszłego roku

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *