Fultz robi krok naprzód

Markelle Fultz zakończył swój pobyt w klinice w Kentucky. Młody rozgrywający uczestniczył we wczorajszym treningu z resztą drużyny, lecz jego udział w ćwiczeniach na parkiecie był „minimalny”.

– Jesteśmy po prostu szczęśliwi mając go z powrotem – powiedział trener Brown. – Czuję, jakbym nie widział go naprawdę długi czas.

Choć data powrotu Fultza na boisko wciąż nie jest znana, to jest to zdecydowanie dobra wiadomość dla fanów Sixers. Markelle wykonał duży krok naprzód w swej rehabilitacji i jego comeback jest coraz bardziej realny. Przypomnijmy, że pierwszy numer tegorocznego draftu przebywał w klinice rehabilitacyjnej w Kentucky pod okiem dr Bena Kiblera z powodu dysbalansu mięśni łopatkowych, który wywoływał u naszego debiutanta ból ramienia w trakcie gry.

2 myśli na temat “Fultz robi krok naprzód

 • 7 grudnia 2017 o 22:37
  Permalink

  Okafor Stauskas i pick 2 rundy za Trevora Bookera z Nets

  Odpowiedz
 • 7 grudnia 2017 o 23:01
  Permalink

  Dobrze, że się w końcu pozbyli Okafora i Stauskasa, tylko czy nam Booker jest potrzebny? W sumie to wartość rynkowa Okafora nie była zbyt duża, więc i tak nie ma co narzekać, zawsze to jakieś solidne wzmocnienie z ławki i trochę doświadczenia, tylko że zabierze minuty Sariciowi.
  Ciekawe jak poradzi sobie teraz Okafor. W Netsach będzie miał zdecydowanie łatwiej żeby powalczyć o miejsce w składzie, a coś czuję, że jak poczuje zaufanie i będzie dostawać solidne minuty, to będzie mocnym centrem w tej lidze. Szkoda, że w tym sezonie nie dostawał u nas w ogóle szans, przez co jego wartość tak mocno zleciała, a i nie przekonaliśmy się czy naprawdę trzeba go oddawać, ale to decyzja trenera kim chce grać

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *