Adam Silver & Markelle Fultz

Kiedy się dowiedziałem o transferze, byłem bardzo podekscytowany. Pomyślałem sobie: “Dzięki Bogu“. Świeży start będzie idealny dla mnie i mojej rodziny.

To dla mnie dosyć ekscytujące wiedzieć, że mam trenera który może pchnąć mnie do bycia lepszym koszykarzem, a nie tylko powtarzającego to, co chciałbym usłyszeć. Całe to pozytywne podejście i wsparcie dla graczy jest dla mnie czymś nowym i regularnie słyszę od klubu, że chcą zrobić w moim przypadku wszystko tak, jak powinno to być zrobione.

Ciężko jest podnieść ręce, tracisz czucie w palcach… Nie da się dokładnie przewidzieć, kiedy to się stanie. Nie jest tak, że dzieje się to zawsze przy tych samych ruchach. Czujesz mrowienie w palcach, drętwienie – tego typu rzeczy. To był ciężki okres, bo wszyscy słyszeli plotki na mój temat i wszyscy próbowali sobie wyrobić opinię, a to jest bardzo trudne do opisania. Jeśli nigdy przez to nie przeszedłeś, nie będziesz wiedział jak to jest. Jeśli jednak zapytasz kogokolwiek, kto przeszedł przez zespół górnego otworu klatki piersiowej, to powie ci, że to dramatycznie zmienia twoje życie.

Rehabilitacja przebiega świetnie. Robimy wszystko tak, jak powinno być robione. Mam super grupę w LA, a sztab Magic również będzie mi pomagał. Ale w tej chwili wszystko idzie perfekcyjnie. Martwimy się tylko o to, żeby robić wszystko poprawnie.