Holmes do Suns, witamy Boldena!

Jak donosi Keith Pompey, Richaun Holmes zostanie odesłany za gotówkę do Phoenix Suns! Według doniesień jego miejsce szybko zajmie Jonah Bolden – 36. numer zeszłorocznego draftu.

Odejście Holmesa wydawało się kwestią godzin od chwili, gdy Sixers podpisali Mike’a Muscalę. Na pozycji centra zrobiło się po prostu zbyt ciasno. Richaun Holmes w zeszłym sezonie był głębokim rezerwowym i wchodził na boisko tylko wtedy, gdy ktoś z dwójki Embiid-Johnson był kontuzjowany.

Jonah Bolden natomiast podpisze czteroletni kontrakt opiewający na kwotę 7 milionów dolarów. Szczegóły kontraktu jeszcze nie są znane, jednak najprawdopodobniej będą w nim zawarte opcje zespołu. Dzięki temu ruchowi kadra Sixers zaczyna coraz bardziej nabierać kształtu. Bardzo możliwe, iż potencjalna wymiana Korver-Bayless będzie ostatnim ruchem Sixers na rynku transferowym.

4 myśli na temat “Holmes do Suns, witamy Boldena!

 • 20 lipca 2018 o 22:54
  Permalink

  Ciekawe ile picków trzeba będzie dać za korvera, pewnie ten z miami i nasz i pewnie jeszcze coś. Styl prowadzenia przypomina troche Sacramento, które przez pewien czas było pośmiewiskiem ligi. Co do tego, że Brown sie uczy, to mądry człowiek uczy sie na cudzych błędach, nie na swoich.

  Odpowiedz
  • 20 lipca 2018 o 23:21
   Permalink

   Wydaje mi się, że pick drugiej rundy lub dwa na luzie wystarczą. Cavaliers chcą przede wszystkim wyczyścić trochę sałary cap. Dlatego oddadzą nam Korvera, który w tej chwili nie przedstawia dla nich większej wartości.

   Odpowiedz
 • 21 lipca 2018 o 20:12
  Permalink

  Ja juz generalnie wiem co sie dzieje. Może nie znam prawdziwych możliwości Boldena, ale po SL byl jednym ze słabszych ogniw i nie wiem w czym jest lepszy od Holmesa. Życzę mu żeby pokazał dobrą grę w Suns.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *