Jesteśmy razem już 18 lat!

20 kwietnia 2001 roku nasz serwis Sixers.pl zadebiutował w sieci. Od tego czasu przez Philadelphię 76ers przewinęło się 9 trenerów i aż 9 generalnych menedżerów. Niestety do dzisiaj nie doczekaliśmy się mistrzostwa, na które Sixers czekają już 36 lat (chociaż jesteśmy na dobrej drodze!), czyli dokładnie tyle, ile ma autor tej strony.

Mimo to nieustannie nas odwiedzacie i czytacie. Napisaliśmy już ponad 4200 tekstów, krótkich i dłuuugich. Zgodnie ze statystykami Google Analytics, zanotowaliśmy ponad 1 150 000 odwiedzin od startu strony, a od stycznia tego roku mamy średnio 375 wejść dziennie łącznie od ponad 6700 użytkowników. Na naszym profilu na Facebooku śledzi nas z kolei prawie 600 polskich fanów.

Dziękujemy za wsparcie i miłe słowa, dzięki którym chce się dalej działać. W tym miejscu chciałbym też osobiście podziękować wszystkim redaktorom (byłym i obecnym), którzy bezinteresownie poświęcają/li mnóstwo wolnego czasu i energii w projekt, z którym ruszyłem 18 lat temu, nie spodziewając się w ogóle, że będę się nim zajmował przez połowę życia. Wielkie dzięki!

A teraz koniec zabawy, jesteśmy już dorośli i najwyższy czas zawalczyć o tytuł! 

4 komentarze

 1. Mateusz Filipiak pisze:

  Wielki dzień w tę Wielką Sobotę :D
  Dziękujemy Ci Tomku za tyle lat tworzenia najwspanialszej internetowej społeczności! Jesteś wielki!

 2. matt pisze:

  Najlepsza fanowska strona o NBA w Polsce bez dwóch zdań. Ogromne dzięki za cały poświęcany czas!

 3. ajverson pisze:

  Dzięki i wszystkiego najlepszego na kolejne lata!

 4. Kraszka pisze:

  Dziękuję! Uwielbiam czytać Twoje artykuły z kubkiem kawy. Mam nadzieję, że kolejne lata będą równie udane (albo bardziej). Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *