Embiid i jego koledzy odpoczywają

Joel Embiid nie zagra w dzisiejszym spotkaniu przeciwko Phoenix Suns z powodu urazu lewej kostki. Center Sixers wziął udział w treningu wczoraj wieczorem po czym został przebadany, jednak to wszystko co w tej chwili wiemy. Plotki mówią o jego szybkim powrocie do gry.

W meczu nie zagra również Josh Richardson (zaplanowany odpoczynek), natomiast udział Tobiasa Harrisa (ból prawej kostki) i Ala Horforda (ból lewego kolana) jest niepewny. Harris to jedyny zawodnik, który do tej pory nie opuścił żadnego meczu w tym sezonie.

Oznacza to, że Brett Brown rezygnuje z walki o wyższe, niż szóste miejsce w play-offs (o czwartą i piąta pozycję biją się Heat i Pacers, do których strata jest niewielka) i chce dać swoim podopiecznym odpocząć.

Ciekawe, który z pozostałych zawodników Sixers skorzysta z okazji i rozegra w nocy życiówkę? Milton? Burks? Robinson III? Korkmaz? Kogo obstawiacie?

3 myśli na temat “Embiid i jego koledzy odpoczywają

 • 11 sierpnia 2020 o 02:18
  Permalink

  Faktycznie po tych pięciu rozegranych spotkaniach trzeba planować odpoczynek, bo inaczej będą wypompowani przed PO. Pytanie tylko przed czym tu odpoczywać, bo przygodę z PO kończymy na 4-7 spotkaniach. Oby tylko nikt w klubie nie próbował usprawiedliwiać wyników brakiem Simmonsa, bo jeśli Brown zostanie, to kolejny sezon można spisywać na straty.

  Odpowiedz
  • 11 sierpnia 2020 o 02:55
   Permalink

   Jeśli Brown zostanie, to życzę Simmonsowi i Embiidowi gry w innym zespole. Nie chce mi się wierzyć, że władze klubu są tak naiwne i go zatrzymają…

   Odpowiedz
 • 11 sierpnia 2020 o 19:19
  Permalink

  Nie pamiętam już czy kiedykolwiek życzyłem trenerowi Philly jak najszybszego zwolnienia. Ostatnim który mnie tak irytował to prawdopodobnie Jim O’Brien.
  Burks może dzisiaj wystrzelić. Myślę że chłopak pozytywnie zaskoczy w play-off

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *