Magic

Grający w dziewiątkę Sixers odnieśli trzecie zwycięstwo w sezonie, ponownie na wyjeździe, pozostając jedyną drużyną bez zwycięstwa we własnej hali. O wygranej zadecydowała postawa w drugiej połowie, gdzie filadelfujczycy odrobili 11-punktową stratę, wyszli na prowadzenie w czwartej kwarcie i po trójce Cartera-Williamsa na 7.27 minuty przed końcem meczu powiększyli je do 14 punktów (seria 22-7), czego magia z Orlando nie była już w stanie zmienić.

Nerlens Noel & Michael Carter-Williams“Musieliśmy przywrócić ducha walki, którego nie mieliśmy w dwóch ostatnich spotkaniach, ale teraz udało się go odnaleźć. Graliśmy z energią. Graliśmy z pasją. To wspaniałe dla tej grupy zawodników, że te dwa elementy pozwoliły na odniesienie zwycięstwa” – powiedział Brett Brown.

Michael Carter-Williams zdobył 21 punktów, 4 zbiórki i 6 asyst, Nerlens Noel dodał 13 punktów i 12 zbiórek, Henry Sims z ławki 12 zbiórek i 12 punktów, a Robert Covington 11 punktów, 10 zbiórek i 2 bloki.

Hollis Thompson nie grał z powodu słabej ostatnio formy zakażenia dróg oddechowych, a Furkan Aldemir dalej leczy chorą stopę.