Draft 2017

We wtorkowy wieczór Markelle Fultz wziął udział w popularnym programie za oceanem o nazwie “The Starters”. Panowie zaczęli od najważniejszego pytania i spytali jak jego kostka. Ku uciesze fanów 76ers Markelle odpowiedział : “Czuję się teraz wspaniale, jestem szczęśliwy, że mogę chodzić. Jestem szczęśliwy, że nie było tak źle, jak wyglądało”.

Fultz powiedział również jakie to cudowne uczucie oficjalnie podpisać zawodowy kontrakt z Sixers oraz że zamierza wykupić mamie wakacje, a sam skupi się na poprawie swojej defensywy – na tym elemencie najbardziej się skupia w offseason. Na pytanie co sądzi o wypowiedzi Kevina Duranta, który chwalił jego jumper na tweeterze, powiedział: “To naprawdę całkiem miłe. To bardzo przyjacielskie zachowanie z jego strony. Najwyraźniej robię coś dobrego, skoro ludzie z NBA mnie obserwują”.

Na koniec zapytany jakie są cele dla Sixers na nadchodzący sezon, odpowiedział krótko : “Playoffs. Z pewnością chcemy być lepsi, nasze myśli skupiają się na playoffs. Wiemy ile ciężkiej pracy jest przed nami, ale chcemy grać twardo i słuchać naszych trenerów. Dostaliśmy niezłe wsparcie w postaci JJ. Będzie z nami dobrze”.