Marquis Teague zasili skład Sixers

To już niemal pewne, nie wiadomo tylko za co, ale najprawdopodobniej będzie to gotówka lub prawo do wyboru w drafcie. Teague ma zaledwie 21 lat, ale bedzie grał już w trzecim klubie – wcześniej nie sprawdził się w Bulls i Nets. W meczach przedsezonowych nie istniał poza spotkaniem z Bostonem, w którym zanotował 10 punktów, 4 asysty i 6 strat w 24 minuty gry.

3 myśli na temat “Marquis Teague zasili skład Sixers

 • 24 października 2014 o 17:21
  Permalink

  Zastanawiam sie czemu sluza takie „hity” transferowe. Na co nam potrzebny kolejny mlody nieokrzesany, który nigdzie nie zaistnial

  Odpowiedz
 • 24 października 2014 o 17:37
  Permalink

  Taka polityka Hinkiego. Są w lidze zawodnicy, którzy byli nieźle notowani jako prospekci, ale: nie mieli okazji zaistnieć w lidze / spalili się psychicznie i nie wytrzymali presji / mieli inne poboczne problemy, które uniemożliwiły im pokazanie pełni możliwości. Oczywiście rzadko udaje się takiego ziutka obrócić w steal, ale jak już się uda, to wiele zyskujesz, a tacy Sixers niczym nie ryzykują. Przecież to podobnie jak było z Wrotenem czy Andersonem. Pierwszy się sprawdził jako tako, drugi nie. Zobaczymy jak będzie w tym przypadku.

  Przypominam jego profil przeddraftowy:
  http://www.nbadraft.net/players/marquis-teague

  Jego brat był oceniany bardzo podobnie jak przychodził do ligi i pierwsze dwa sezony też ssał, a dziś jest całkiem solidną opcją w Atlancie.

  Odpowiedz
 • 24 października 2014 o 20:40
  Permalink

  jakby poszedł w ślady brata byłoby fajnie (zdrowy kontrakt o dziwo ma w ATL)

  no ale marzenia ^

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *