9 myśli na temat “Mecz Gwiazd 2020

 • 29 grudnia 2019 o 19:54
  Permalink

  Gwiazdy nie przegrywają meczów jak frajerzy..

  Odpowiedz
 • 29 grudnia 2019 o 23:14
  Permalink

  Według statystyk Simmons nie jest gwiazdą. takich jak on rzucajacych 15 pkt na mecz jest ze 100 w tej lidze.
  Jeszcze do tej pory mam odruch wymiotny na ostatnie wyczyny naszcyh gwiazdek. Chyba jesteśmy największym rozczarowaniem tego sezonu.
  Mnie osobiście męczy oglądanie tej drużyny. Zreszta od wymiany Sarica i Roco mam uczucie jakby mi ktoś nóż w serce wbił

  Odpowiedz
  • 29 grudnia 2019 o 23:21
   Permalink

   Właśnie wymyśliłem super wymianę Holiday, Redick Ingram za Simmonsa i Harrisa

   Odpowiedz
   • 30 grudnia 2019 o 10:03
    Permalink

    Myślę, że Pels nie poszliby na taką wymianę. Poza tym w klubie były już chyba wszystkie możliwe wymiany oprócz jednej. Każdy chyba się domyśla o którego Pana chodzi. Co do Bena to uważam, że samym potencjałem Sixers się nie najedzą, więc albo Ben zacznie przejawiać chęci do podnoszenia poziomu swowej gry, albo powinien być pierwszym w kolejce do wymiany póki jest jeszcze sporo wart na rynku.

    Odpowiedz
 • 30 grudnia 2019 o 12:38
  Permalink

  To nawet nie chodzi o statystyki. Simmons poprawił się w obronie i w pełni wykorzystuje swoje warunki fizyczne. W ataku zaliczył regres a właściwie przeciwnicy wiedzą jak grać na gościa który nie stanowi żadnego zagrożenia 3 metry od kosza. Głosuje na całą S5 na mecz gwiazd ale tylko Embiid ma szanse, reszta nie ma szans. Na wschodzie są lepsi od nich.
  Nie jestem fanem wymian w połowie sezonu ale rozumiem frustracje więc pierwsze co przychodzi mi do głowy do Simmons za D’Angelo Russela. Świetny do Pick&Roll, solidna trójka i kreowanie własnego rzutu. Jestem ogromnym fanem Simmonsa ale jeśli nigdy się nie zmieni i jego gra pozostanie tak jednowymiarowa jego wartość będzie coraz mniejsza i poszedłbym na każdy deal który zminimalizuje strefę oraz zmniejszy podwajanie i pressing na Embiidzie i da nam tak potrzebny „spacing”.
  Również mi brakuje Dario i Roco.

  Odpowiedz
 • 30 grudnia 2019 o 14:29
  Permalink

  Ta drużyna jest źle zbilansowana mamy za dużo wysokich. Mimo sympatii do Horforda wydaje się zbędny. Mało gra razem z Embiidem A jak już to rzuca za dużo trójek bo nie ms miejsca pod koszem. Obwod też źle zbilansowany przy Simmonsie powinien być jakiś shooter jak Redick.
  Pomysł z Russellem dobry tylko by nie chcieli Simmonsa A bardziej by im pasował Harris.
  Mimo wszystko Harrisa bym zostawił bo to dobry strzelec.
  Jest jeden ciekawy strzelec niezadowolony ze swojej sytuacji w drużynie A konkretnie Bogdanovic z Kings. Może wymiana za Richardsona?

  Odpowiedz
 • 30 grudnia 2019 o 19:41
  Permalink

  Ja to w pierwszej kolejności bym wymienił trenera.. ten poziom to już nie jego bajka.. jezeli inny nie uruchomi Bena i Sixers nie będą grali lepiej to pozostaje tylko wymiana… co do meczu gwiazd to może dobrze by było na nich nie głosować niech Benek sobie zda sprawę, ze żadna gwiazda nie jest i zacznie coś robić w tym kierunku.. np rzucać..

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *