Milton gotowy do gry, problemy zdrowotne Harrisa i Burke’a

Bardzo szybko zregenerował się po kontuzji Ben Simmons, dzięki czemu mógł pomóc ubiegłej nocy w zwycięstwie z Cavaliers. W międzyczasie zielone światło do gry otrzymał również Shake Milton, który od 29 października zmagał się z urazem kolana. Świetna dyspozycja Furkana Korkmaza oraz niezłe występy Raula Neto najprawdopodobniej zepchnęły jednak Miltona poza podstawową rotację, w której znów musi wywalczyć sobie miejsce.

W spotkaniu z Cavaliers koszmarną skutecznością (nie)popisał się Tobias Harris, jednak Brett Brown pospieszył z usprawiedliwieniem dla swojego podopiecznego – Tobi grał wczoraj pomimo infekcji układu pokarmowego. W związku z tym nie można wykluczyć, że opuści on mecz z Orlando. W tym spotkaniu może również nie zagrać Joel Embiid, który w zeszłym sezonie nie grał w meczach back-to-back w związku z load managementem.

Niedostępny w najbliższym spotkaniu może być również Trey Burke, który z powodu lekkich problemów z lewą łydką został wpisany na listę kontuzjowanych na mecz z Cavs. Jest to jednak jedynie lekkie przeciążenie, które powinno minąć z dnia na dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *