Muscala w Sixers, Anderson i Luwawu na wylocie?

Według najnowszych doniesień Philadelphia 76ers włączy się w wymianę między Hawks i Thunder. Mike Muscala ma rzekomo trafić do Sixers, Carmelo Anthony i Justin Anderson do Atlanty, a Timothe Luwawu-Cabarrot i Dennis Schroeder do Thunder.

Muscala to 27-letni podkoszowy, który ostatnio grywał głównie jako center. Trudno powiedzieć czym mogliby się kierować Sixers w takiej wymianie. Oddanie glue-guya oraz młodego strzelca za czwartego centra nie wydaje się być rozsądnym ruchem. Tak samo jak granie potężnym Muscalą na silnym skrzydle w erze small-ballu nie jest chyba dobrym pomysłem.

A jakie jest Wasze zdanie?

7 myśli na temat “Muscala w Sixers, Anderson i Luwawu na wylocie?

 • 20 lipca 2018 o 01:44
  Permalink

  Ten offseason jest jak na razie jednym wielkim nieporozumieniem. Ja wiem, że Simba nie był gwiazdą, ale potrafił często pełnić rolę bardzo solidnego obrońcy, który gryzł parkiet. Tymczasem oddajemy go za klocka pod kosz, bonusowo dorzucając TLC (co do którego straciłem nadzieję, ale mimo wszystko). Było kilka pasujących nam nazwisk i wszyscy podpisali kontrakty za rozsądne pieniądze. Czy naprawdę nie można było przechwycić choć jednego z nich? Straciliśmy dwóch robiących różnicę strzelców z drugiej połowy sezonu w zamian kompletnie się nie dozbrajając. Jeśli Fultz nie zacznie nagle grać jak all-star, to najbliższy sezon może być gorszy od ubiegłego. Trener i GM w jednej osobie to mechanizm, który nie działa, a za całą sytuację można obwiniać ligę, która swego czasu na siłę wepchnęła nam starego Colangelo, co pociągnęło za sobą wszystkie kolejne wydarzenia.

  Odpowiedz
 • 20 lipca 2018 o 04:29
  Permalink

  Juz nieaktualna wymiana :) A przynajmniej nie za Muscale.

  Odpowiedz
 • 20 lipca 2018 o 06:12
  Permalink

  Oby faktycznie tak było. Podobno prowadzone są też rozmowy Bayless za Korvera. Mam nadzieję, że uda się ta wymiana.

  Odpowiedz
 • 20 lipca 2018 o 08:12
  Permalink

  Ten żałosny transfer jest pewny czy nie bo to by był strzał w stope

  Odpowiedz
 • 20 lipca 2018 o 09:13
  Permalink

  Ten deal ratował by sie jedynie jak by do nas szedł pic. Brawo dla menagera Okc, zostaliśmy kolejny raz wyruch… Nie zdziwie się jak saric pójdzie za jakiegoś 2rundera, gość ewidentnie działa na szkode organizacji Brown. Musi odejść i jako trener i menager, czara goryczy się przelała.

  Odpowiedz
 • 20 lipca 2018 o 12:19
  Permalink

  Jednak to prawda i TLC i Simba już nie są w Sixers, a my mamy Muscalę.
  W tamtym sezonie rzucał prawie 40% za trzy, przy ponad 100 trafeniach. Jak na gości 211 cm nie ma tragedii. Była dziura pod koszem, i trochę je zapełnili. Może grywać jako PF i C. Wolałem Dedmona z ATL, no ale..
  Teraz dobrze jakby tego Korvera dogadali za Baylessa..

  Co do Browna jako trener jest lubiany w szatni, zrobił wynik, nie ustrzegł się błędów, ale on też się uczy. Jako GM jest doraźnie, i się do tego nie pchał. Ma pecha że dostał tę funkcję przed samym draftem, bez przygotowania, bez niczego został rzucony na głęboką wodę. Podobno chcieliśmy wyciągnąć Moreya, ale się nie udało. Poczekajmy na nadchodzący sezon i wtedy wyrokujmy. Co prawda sam liczyłem na zupełnie inny przebieg off season, ale liga się zmienia. Stare zasady odchodzą powoli do lamusa, w negocjacjach i podpisywaniu również via Kawhi/ DDR case.

  Reasumując czekam z niecierpliwością na nowy sezon, licząc na kolejna eksplozję Sixers.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *